Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája nappal csak a...

Akinek a babája nappal csak a babakocsiban aludt, később vissza tudta szoktatni a kiságyra? Annyira szereti a ringatást, hogy nincs szívem az ágyába tenni, csak este.4hónapos

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 11:11
1 2
 1/17 anonim válasza:
nem kéne h megszokja a babakocsit mert késöbb nagyon nehéz lesz kiságyra szoktatni egyszerűen csak rakjad be a kiságyba egy idő után megszokja és neked is egyszerűbb lesz
2011. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Csinálta, kb. 10 hetes koráig. De már ott tartottunk, hogy a lakásban is csak babakocsiban aludt el, tologattam össze-vissza a nappaliban. Aztán rájöttem, hogy ez így nagyon nem jó. Akkor szépen beszoktattam a kiságyba, azóta is szereti, csak leteszem, és alszik is.

Szintén 4 hónapos baba.

2011. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ne csináld,még kicsi,könnyebben átszokik most.

Én elrontottam a kisfiam,nappal csak babakocsiban alszik el.

Este semmi gond,simán alszik az ágyában,lefektetem és 10 percen belül alszik.

Egy a bibi,már 18 hónapos,és nem tudom visszaszoktatni.

Pedig nemsokára megpróbálom megint,hátha.

2011. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
10 hónapos koráig abból állt a napom, h amikor alvásidő volt indultunk sétálni, már bejártam az egész környéket, ha leültem azonnal ébredt. Belefáradtam, így volt utána 1 nagyon nehéz hetem és átszoktattam a kiságyban való nappali alvásra.
2011. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Lányom 4,5 hónapos koráig a délutáni alvását a babakocsiban töltötte(Téli baba-délután sétáltunk), egy huzamban 4 órát is képes volt aludni. Bejött a jobb idő, és már nem tetszett neki a babakocisban, azóta kiságyban alszik.
2011. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem 7,5 honapos koraig aludt nappal kocsiban, akkor abbahagytam a szoptatast, aztan azota agyban alszik nappali, igaz, hogy a nagyagyunkban, egyedul, de nekem ez nem gond, mert eleg nagy, sosem esik le! Szerintem ne aggodj, a te babad is lehet le fog majd szokni rola! Egyebkent mennyi idos?
2011. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ja, most latom, hogy irtad, 4 honapos, ne is torodj szerintem vele, majd leszokik magatol! Kar raeroltetni mindent a babakra, majd maguk tol beallnak mindenre, nekem legalabbis ez a tapasztalatom! Elozo voltam
2011. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, átszokik! :) Az enyém 1 éves korig (!?) nappal csak a babakocsiban aludt el, nem bírtam ringatni a kezemben, nehéz volt.. :)


1 évesen kinőtte a babakocsi fekvő részét, utána mellé feküdtem a nagy ágyra, itta a tejet c.üvegből, és belealudt szépen.

2011. jún. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az én lányom bárhol képes elaludni. 2 hónapos korára kialakult a napirendje (persze mai napig változnak az alvásidők, most 6,5 hónapos). Nekem az elején csinálta azt, meg most is szokta: Látszik rajta, hogy nagyon álmos, már altatja magát, beteszem a kiságyba, elkezd sírni... Na, az az igazság, hogy ilyenkor nem szabad felvenni. Ez a hiszti, kb. két perc múlva tényleg elalszik egy kis simogatás után.


Szépen fokozatosan szoktasd át, és akkor észre sem veszi. Először aludjon a hasadon, annak is van ringása, aztán melletted az ágyon, simogasd ütemesen a hátát, aztán a kiságyba simogatással, aztán már menni fog anélkül is.

2011. jún. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Amíg a fiam nem tudott ülni csak és kizárólag babakocsiban tudott aludni napközben.Nem számított, hogy hideg van, esik az eső, fúj a szél, nagyon jókat aludt a friss levegőn. Most 9 hónaposan már ennek az ellenkezője van, csak és kizárólag a kiságyában tud aludni, a babakocsiban nem is akar feküdni csak ülni, már egyáltalán nem alszik el benne.

Ahogy nőnek, úgy változnak:)

2011. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!