Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babának meg lehet...

7 hónapos babának meg lehet már dönteni a babakocsi háttámláját, hogy ne vízszintesen feküdjön benne?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
6 hós kisfiam sem fekszik már a séták alatt (kb. 7 hetes koráig viselte el a mózest), pedig még nem ül magától. Vagy a bébihordóban, vagy a sport részben visszük sétálni (persze utóbbit megdöntve). (B)
2010. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki,ha jól érzi magát úgy,akkor igen.
2010. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia,


ha neki is kényelmes akkor nyugodtan!! próbáld ki!! :)


Ági

2010. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lassan mi is hét hósak leszünk, és egy hete viszem néha megdöntve, persze nem teljes ülőpozícióban.De még nagyrészt fekve, mert alszik is közben.
2010. márc. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam már 4,5-5 hónapos korától csak félig ülő pozícióban marad a kocsiban. Ha el is alszik és megpróbálom letenni vízszintesbe, azonnal felébred és üvölt. Neki úgy kényelmes aludni is. Ma 6 hónapos.


J.

2010. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan. Én 4 hónapos korától használom a sportrészt. 4 fokozatú, a teljesen ülőben még nem volt soha, de a majdnem ülőt használjuk a kezdetektől. A kislányom utálta a mózest, üvöltött benne, a doki tanácsára átcseréltük. Azóta elvan, nézelődik, "beszél", de soha nem alszik el a séták alatt. Mondjuk úgy is időzítem, hogy ébredés, kaja, és utána indulunk. Amikor fárad hazajövünk és az ágyában alszik vízszintesen, de csak hason tud. Próbáltam dönteni lejjebb, de akkor üvölt, szóval neki így jó. Amúgy simán megtartja magát. (Nem csodagyerek, forogni még nem forog, lehet, hogy azért, mert inkább ülne :D)

5 hónapos

2010. márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Enyém 4-5 hónapos korától félig fekvőbe volt, 6 hónaposan ülőbe,(magától felült)

csak ha aslzik, lehet lefektetni, másképp orít

Igaz már 1 éves, de ez azóta így van

2010. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!