Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem "szól" a babám hogy...

Miért nem "szól" a babám hogy még éhes?

Figyelt kérdés
Négy hós a csemetém, és most nem hízott annyit mint eddig, épp csak a minimumot. Nem tudtam miért. Eddig mindig egy mellből szopizott, és nagyon jól el volt, el van. Ma adtam neki a másikat is és azt is kiette. Vacsira odaadtam neki a tegnap lefejt adagot, és még szopott utána. Ha még tud enni mégegyszer annyit miért nem sír? Eddig míg nem lakott jól sírt. Három hósan.
2009. márc. 25. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha nem szól akkor nem éhes

max megeszi mert izlik neki

2009. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is meg tudott enni bármennyit, ha az apukája adott neki pótlásként, nehogy éhezzen szegény :)). Aztán meg csodálkozott, hogy fájt a hasa ((3 hetesen szopás után még benyelte a 100 g tápszert!). Soha sem jött neki belőle vissza egy csepp se, csak a pocakja akart szétdurranni.. A te babád már 4 hónapos, tudja, mennyi tejre van szüksége. Persze, ha cumisüvegből még kap, akkor el fogja fogadni. Nem fontos, hogy egy 4 hónapos baba 1 kilót vagy akár 70-80 dekát hízzon. Ők általában már csak kevesebbet szednek fel, mert már többet mozognak és arra sok energia kell. Az én kislányom pl. "csak 50 dekát hízott 4 hónapos korára és az orvos szerint ez "tökéletes" volt.
2009. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3 hónaposan ugyanezt csinálta. Tök jól elvolt 1 cicivel. Végig aludta az éjszakát,és akár 4 óra is eltelt 2 evés között. Aztán tanácsadáson kiderült,hogy nagyon keveset hízott 5 hét alatt. Kaptunk hétvégére egy mérleget,és kiderült,hogy estére kevés a tejem. De a kis sumák egyszer sem reklamált,hogy kevés neki! Viszont van,hogy hiába adnám neki a másik cicit,nem fogadja el. Máskor meg a kettő is kevés neki.
2009. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!