Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol végeznek szívultrahangot...

Hol végeznek szívultrahangot rövid időn (pár héten) belül?

Figyelt kérdés
csak július elejére kaptam időpontot az még hol van és ha addig valami lesz a gyerekkel? segítsetek légyszi!!!!!!!!!!!!!
2009. márc. 26. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Hol laktok?
2009. márc. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
orvosod ki tudja nyomozni szolj ujra neki!!!
2009. márc. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Vácon lakom. Itt a kórházban adták a júliusi időpontot.

fizetős is jó!

2009. márc. 26. 09:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg valamelyik pesti kórházban érdeklődj, Heim Pál kórház, Betesda..! Sajnos mi nagyon távol vagyunk Váctól, így nem tudok bővebbet. (Bács megye)
2009. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! A Madarász utcai gyerekkórházban (Pesten van a Dunaplázával szemben) 3 héten belül mindig kaptunk időpontot és a doki is nagyon alapos Bár kicsit zizinek tűnhet, de a picire nagyon odafigyel. Nemes János doktort ajánlom. Két számom van, de sajnos már nem tudom, melyiken értük el. Mind a kettő a kórházé, de hogy melyik közvetlen a dokié, arra már nem emlékszem. 06-1/340-8756/424, 06-1/450-3378. Remélem segítettem!
2009. márc. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen a Madarász utca valóban jó. Mi is járunk, 5 hetes a kisfiam és heti uh-ra vittük eddig. Szerintem is alapos a Nemes doktor.
2009. márc. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet-ben voltunk Dr. Abloncy László gyermek-kardiológus adjunktusnál. Magánrendelésen (12.000ft) nagyon barátságos és korrekt ember! Csak ajánlom aki ilyen cipőben jár. egy héten belül volt időpont.

Amúgy hála semmi baj a szívünkel!!!

2009. ápr. 17. 13:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy nincs semmi baj. Végre te is megnyugodhattál!
2009. ápr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!