Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakorlati kérdés? Mi van a...

Gyakorlati kérdés? Mi van a táskában?

Figyelt kérdés

A párom szerint túl sok holmit cipelek magammal 19hós fiúnk-nak.Mi az amit ti magatokkal viszek a táskába ha mondjuk fél napra mentek nagyihoz.Hogyan néz ki másfél két éves babóca menetfelszerelése?

köszönöm


2011. jún. 27. 14:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

ez időjárás függő is. de én a babakocsi alját meg a táskát szoktam mindennel telepakolni. úgymint esővédő, ennivaló, innivaló, váltóruha, ha sáros-vizes idő van. gumicsizma, ha van esély hogy olyan helyre megyünk ahol kellhet. plusz pelenka, két játszócumi, mert nagy cumis. plsuz felső, ha hidegre fordulna, ilyen sapka, olyan sapka.---szóval én sokmindent, mindenféle időjárásra felkészülök, fpleg mostanában, mert olyan bizonytalan az idő mint a kutya vacsorája, bár mi ált. kint szoktunk lenni, nem bent . persze ha 35 fok van ,és híre hamva nicns időváltozásnak, akkor plsuz felsőket stb nem viszek.

ja ami kimaradt, homokozó, labda. meg az épp aktuális kedvenc bár ezt nem a táskában visszük, hanem ő a kezében. :S

2011. jún. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Pelenka, popsitörlő, popsikrém. Váltás body, évszaktól függően váltás ruha. Ha jó idő van, akkor is viszek melegebb ruhát. Innivaló, rágcsálnivaló, valami kedvenc játék.

Általában mi is fel vagyunk pakolva, mint a málhás szamár.:)

2011. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
Pelenka, törlő, vizeskulacs, váltás body esetleg kardigán. Ennyi
2011. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok: a nagyoobbik lányunk 2.5 éves lesz és épp a napokban eszméltem rá, hogy a táska 99%-a a kicsi lányunké (ő 9 hós lesz) nagynak már csak vizeskulacsot viszünk :DDD Ide is eljutottunk!
2011. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
4 pelenka, popsitörlő, textilpelenka, étel-ital, játék, 3 váltás ruha. Persze az én retikülöm súlyosabb, a bicskától a sebtapaszig, üres zacskóig minden van benne.
2011. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, mi esik bele abba a fél napba. Amit mindenképpen viszek: 1-2 játék, pelus, popsitörlő, popsikrém, csőrös itató vagy sportkupakos kulacs, egy váltás ruha, ha valami "baleset" (pisi, kaki, koszos lesz, stb.) történne.

Ha alvás is beleesik, akkor az alvós rongyiját, mert az elengedhetetlen.

Ha kaja is beleesik, és ott semmi nincs ahová megyünk, akkor egy kistálkáját, egy villát vagy kanalat, egy előkét.

2011. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%

Jaj, az én táskámban aztán minden van, de tényleg: pelus, kis csomagos popsitörlő, ragtapasz, pzs, mini flakonos naptej, rovarcsípés elleni stift, kis Nivea krém és még ezernyi hülyeség :) Ezek mindig benne vannak, plusz induláskor még bedobok 2 kulacsot a gyerekeknek és a kicsi plüssjátékát. Na ezekkel (meg persze az én dolgaimmal, mint pl. tükör, fésű, tampon, mini bevásárlótáska, pénztárca, napszemüveg, telefon, kulcsok stb) együtt már néha leszakad a vállam :)))

Ha hosszabb időre megyünk vhová, akkor viszek váltóruhát is mindkét gyereknek, de azokat egy szatyorba vagy a nagyfiam hátizsákjába teszem.

2011. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

fél napra ennyit raknék 1,5 éves gyereknek:

- 2 pelus

- kb 10 darab popsitörlő

- váltóruha (zokni, póló, naci)

- ha hűvös van, akkor kardigán

- naptej

- kulacs

2011. jún. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
Cumisüveg, popsitörlő, 2 db pelenka, egy váltás cipő és ruha.
2011. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

ha a nagyihoz megyünk a 19 hónapos fiamnak csak váltóruhát illetve pulcsit viszek, már van külön mindene ott is :)


sétálni pelust, popitörlőt, zsepit, cumisüveget, homokozókészletet, váltóruhát viszünk, én részemről meg már csak telefon és kulcs :D

2011. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!