Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fogta meg babátok...

Mikor fogta meg babátok önállóan a cumisüveget?

Figyelt kérdés
Most olvastam,hogy 9 hónaposan már ügyesen fogják a babák.Kisfiam is ennyi idős,de csak nagyon ritkán fogja meg a csőrös poharat.Ez baj?

2011. nov. 1. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikor kellene, de a kislányom fél éves és kb. egy hónapja ügyesen iszik egyedül a cumisüvegből. Odaadom neki a tele cumisüveget és mire visszamegyek , addigra már üres. Ledobja a földre, ha megitta :-D
2011. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Dehogy baj!

Az én lányom is bőven elmúlt már 9 hónapos, mikor önállóan fogta a cumisüveget. Tudta volna, de lusta volt. :-D

1 évesen az esti tejcsit a karomban fekve itta, de a cumisüveget még nekem kellett fogni. Így esett jól neki.

2011. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én babámnak is olyan 5-6 hónapos volt amikor egyedül fogja az üveget és ivott.

próbáltad már, hogy nem fogod neki? lehet pikkpakk rájönne csak nem adtál még neki lehetőséget, nem? :)

2011. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
először olyan 7-8 hónaposan, aztán sokáig elhagyta. végül olyan 11 hónapos körül tért vissza ez a szokása :)
2011. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 csill79 ***** válasza:
Kb 7 hónaposan fekve egyedül ivott,de rendesen úgy,hogy ülve a szájához emelte és egyedül ivott csak 10 hónapos kora körül.Szerintem a kettőt sokan keverik. Fekve inni sokkal könnyebb:)
2011. nov. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a tápszeres babák előbb megtanulják. Fiam 7,5 hónapos és ő sem fogja a csőrös poharát.
2011. nov. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

22.09-es vagyok. a lányom sosem ivott fekve. vagy pihenőszékben volt vagy nekidőlt a párnánknak.

tény hogy tápszeres baba azért többször fog kezébe cumisüveget.

2011. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kisfiam 15 hónapos volt mikor hajlandó volt egyedül inni a teás üvegéből.
2011. nov. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kisfiam még szopizik,csak este alváshoz kap egy kis kiegészítést a tápszerből de akkor ugye álmos és be is alszik rajta.Csőrös poharat teához 6 hónapos kora óta használunk.Inkább a kis száját nyitja és nem a kezét nyújtja felé.Ha odaadom 3 alkalomból 1x ő fogja,de inkább elvárja,hogy megitassam. :)

2011. nov. 2. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!