Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nemreg kezdtunk kostolgatni...

Nemreg kezdtunk kostolgatni (tapszeres), viszont a kisfiam annyira imadja az alma-banan kombinaciot, hogy egy egesz uveggel megeszik belole, utana persze a tapi mar nem kell. akkor mar ki is valtottuk a delelotti etkezest?

Figyelt kérdés

amikor ezt esszuk, aznap mar csak tapszert kapjon?

egyebkent ebbol az egy fajtabol eszik csak ennyit, a tobbi annyira meg nem izlik neki.


2009. márc. 26. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idos a babad? Ha mar abban a korban van, hogy ehet uvegest etelt is, akkor valtsd ki a tapszert vele. Orulj, hogy eszik de azert mindennel kinaljad.

Ez az osszeallitas tenyleg fincsi!:)

2009. márc. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős amúgy?

De szerintem ő már kiváltott egy tápot, nem baj, így neked is egyszerűbb.

Ne is adj már tápot utána, az túl sok lenne.

egy üvegtől én is jóllaknék:-)

Majd megbarátkozik a többivel is.

Ja, de arra figyelj, nehogy azért ettől székrekedése legyen ám.

2009. márc. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez 10 órainak megfelel.Az a lényeg hogy reggel tápszer legyen,aztán 10 órai gyümi,ebédet meg ki lehet vltani főzelékre,avval próbálozz.Nem írtad milyen idős a babád.Kislányom 9 hónapos,a főzeléket és a gyümit is én készítem el neki,imádja.Sárgarépa-krumplival,vagy sütőtük krmplival kezdheted neki az ebéd kóstoltatását.
2009. márc. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

O 4 honapos mult, meg csak par napja kostizgatunk, ezert is lepodtem meg, hogy az alma-banan ilyen jol csuszik...:)

a vedono szerint eheti a tizorai tapi helyett, csak kivancsi voltam a ti velemenyetekre is. a tobbi iz egyelore nem tetszik neki, fintorog es kikopi. remelem megszereti oket.

koszonom a valaszokat!

2009. márc. 26. 13:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha keveset eszik vagy csak pár kanállal a te babád, utána elfogadja még a tápszert? Az én 5 hónapos kisfiam nem:( és így van, hogy kimarad a tízórai.
2009. márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szia, pont ma volt, hogy valamiert nem akart gyumit enni, utana probaltam tapszert is adni, az sem kellett. lehet, hogy nem volt ehes, bar 4 ora eltelt a reggeli ota. vartam egy oracskat megprobaltam megint a gyumit, es megette az egeszet, utana meg mar nem kellet a tapi, bar az en kisfiam tapszerbol nagyon keveset eszik, orulok, hogyha 100-120 ml elfogy,de az sem ritka, hogy csak 60-at eszik, azert is kellett mar 4 hos kora elott elkezdeni az evest.
2009. márc. 26. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!