Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú pelenkakukát...

Milyen márkájú pelenkakukát vegyek? Melyik jobb Angelcare, Tommee Tippee?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 13:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekünk angelcare van, nincs vele semmi bajom.

Szerintem mindegy.

2011. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Pont ugyanolyan jó, ha uzsonnás zacskókat veszel, beleteszed a produktumot és csomót kötsz rá. Csak nagyságrendekkel olcsóbb.
2011. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vegyél sima kukát és abba szemeteszsákot nem kell ezt túl variálni.Nekünk nincs is külön pelenkás kuka , pisis megy a többi szeméthez , a kakist pedig rögtön viszem ki a nagykukába.
2011. jún. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A másodikkal egyet értek. Mennyi butaságra lehet pénzt kiadni....én csak zacskóba teszem. veszek 50 db-os szemeteszsákot és minden nap cserélem. a pisis pelusok abba mennek, a kakis(napi 1) az egy másik pici zacskóba és az egyből ki a nagy kukába h ne legyen nagyon büdi.
2011. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Minden egyes pelust külön csomagolok zacsiba,de annyira büdös van hogy meg lehet zavarodni.Úgyhogy mindenképpen veszek csak a márkáját nem tudom még,ezért kérdeztem a tapasztalatokat,arról meg nem is beszélve,hogy a lányom félóránként kipakolja a szarospelust,abba meg nem tud belenyúlni!
2011. jún. 28. 13:35
 6/15 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Én szeretem a pelenkatartó kukát, mert én nem tudom egyből kivinni a nagykukába a büdös dolgokat, mivel panel.

Nyáron nagy melegben marha büdös lenne a lakásunkban, ha nem lenne ez a pelenkatartó kukánk.

A pisiset csak úgy beledobom, a kakisokat kis uzsis zacskóba teszem, majd úgy a pelenkatartóba - így nincs egyáltalán büdös a lakásban.

Két pelenkásom van.

2011. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Nekünk mezei kis méretű kukánk van, ilyesmi, csak más színben:

[link]

Felesleges ennyit költeni szerintem a kukára. Eleinte nem is igazán büdös, később meg automatikusan a nagy kukába dobod. Legalábbis nálunk így volt.

2011. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

hát eleinte tényleg csokiszagú volt a pelus,azt szerettem,de most már 1 éves és büdibbetkakil,mint az apja:D

Nagyon meleg van nálunk és iszonyat büdös a kuka hiábacsomagolom még egyenként is,meg mondom,hogy kiborogatja:(((

2011. jún. 28. 13:40
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekünk Angelcare van. A légzésfigyelőhöz kaptuk ajándékba a Brendonban. Már 2 éve használom. Egyre kevesebbszer kell már, mert sokszor sikerül a bilibe is. De nagyon szeretettem, szeretem most is. Soha nem sajnáltam az utántöltő zacskókra a pénz, másvalamin megspóroltam, vagy a Brendonos pontjaimat arra váltottam be.

Tetőtéri lakásunk van, nekem is egyszerűbb volt így használni. A kistestvérénél is hasznát fogjuk venni.

2011. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1.v.

szerintem vegyél pelenkatartó kukát, ha így álltok :)


Nem mindenki tud kiszaladni a nagykukához az udvarra a kakis pelussal...

2011. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!