Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos és eddig volt, hogy...

9 hónapos és eddig volt, hogy fel sem kelt vagy csak egyszer éjjel. Most pedig 2-3 óránként akar szopizni. Van még tejem bőven. Talán nem elég tápláló neki? Nappal már nem szopizik. Adjak este neki tápszert vagy tejpépet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
tejpép v. sinlac táplálobb mint a tápszer , de jellemzö erre a korra hogy felébrednek ha nem sír ne vedd ki a kiságybol ,csak csititgazsd vissza mert az éjszaka alvásra valo. Én tapasztalatbol írom, mert nekem a nagyfiam igaz nem sírt de nézelödött és én azt gondoltam nem álmos így nézelödtünk éjszaka pár hónapig,és elhatároztam így nem mehet és leszoktattam érdekes utána át aludta az éjszakát .A második gyereknél már ügyesebb leszek nem fogom szorakoztatni csak vissza csititgatom ha lesz ilyen!
2009. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy éjfélig alszik az ágyában, akkor is fent van egy csomószor, de nem veszem ki és visszaalszik. De onnan már nem akar. Úgyhogy egy hete mellettem vAn. Ilyenkor, ha felkel, nem tudom visszaaltatni, mert amíg nem szopizik sír. Már mindent próbáltam, de a végére olyan fáradt vagyok, hogy feladom.
2009. márc. 26. 17:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy írod, nem biztos h csak azért ébred mert éhes, hanem veled akar lenni a közelségedet akarja de ha most nem szoktattod vissza később sokkal nehezebben fog menni., vagy nem irtad h van-e már fogatok , mert azért is fel kelhet és sirdogálhat. De próbáld ki és a vacsira adjál neki tejpépet és utána szopizás hátha ez megtelitti a pocikáját és nyugodtan végig alszik. Nekünk most jön a fogunk és az én babám is nyugodt alvó volt most meg volt h óránként kellt, adtam neki fájdalomcsillapitót ez volt 3 napig és utána visszaállt minden a régi rendbe.

további boldog babázást

üdv. 10 hós baba anyukája

2009. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, a fogzáskor került ki mellém. De a fájdalomcsillapítót próbáltam és most nem jön foga. Marad a megetetés. Köszi a segítséget.
2009. márc. 26. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!