Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves lányom altatása katasztr...

1éves lányom altatása katasztrófa. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nappal és este is minimum 1órát altatom,mire elalszik.Egyszerűen nem megy.Szinte már le kell fognom,hogy végre elnyugodjon.Persze éjjel még kétszer is felébred,bár utána már könnyen visszaalszik.Valakinek van ötlete,hogy hogyan tudnám megkönnyíteni az altatást?
2011. jún. 29. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom már 14hós de szintén nehezen alszik el. 1hete minden este kimegyünk fél órát sétálni a Barátok közt után MT-ban sétálni.Igy vagy bealszik benne vagy csak negyed órát kell altatni mert elnyomja a jó levegő. Nappal ugyis keveset tudunk kimenni az UV és a meleg miatt.Ő egyébként 11körül alszik el.
2011. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az én lányom is kb 10-11 körül alszik el.Viszont ma ki is próbálom,még este én is leviszem picit.Hátha bejön. :)
2011. jún. 29. 11:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

korábban próbáld lefektetni


nem prédikálni akarok,de szerintem egy 1 éves babának

nem 11 óra és éjfél között kéne aludnia.

kellene egy rendszeresség.

az én lányomat már születése óta rendszerre szokattam

minden este 7 kor legkésőbb fél 8 kor fürdés evés alvás

persze ő se mindíg alszik el egyből de azért nem éjfélig

nézeget, napközben egyszer alszik-1 mésfél órát.

nekem is kell néha visszatuszkolni de addig erősködök míg bealszik ő is fáradt, lehet azért nehezebb elaludni

ő is felébred a fogzás miatt éjjel de az mindegy

a lényeg hogy próbáld minden este ugyanabban az időben letenni és megfogja szokni

a barátok köztnek fél 10 kor van vége.

éjszaka mi keresnivalója van odakint egy 1 éves babának?

próbáld másképp megoldani

bocs ha megsértettelek.

2011. jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem sértettél meg,nálunk ez a rendszer.Már születése óta sajnos így van,későn alszik el.Hidd el már nagyon sokszor próbáltam előbb letenni aludni,de olyankor elalszik,majd kereken 30perc múlva felébred,és mintha kialudta volna magát,nem lehet visszaaltatni.Akkor még rosszabb a helyzet,mert csak sokkal később tudom újból elaltatni.Pedig nekem is jobb lenne ha előbb elaludna,de ezt már megszoktuk.
2011. jún. 29. 11:57
 5/9 anonim ***** válasza:

értem. hát nagyon sajnállak titeket.

főleg szegény babucit rossz lehet neki hogy nem tud elaludni rendesen

fontos egy kisbabánál az alvás ilyenkor fejlődik..

beszélhetnél a védőnővel !

hátha tud tanácsot adni.

2011. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet.Fél óra mulva felébred. Szerintem nincs azzal semmi gond h kimegyünk este sétálni.Nem a főutnál lakunk hanem ey zárt telepen.Itt napközben is csak az jár aki itt lakik. S utána olyan jót alszik:)

Egyébként a rendszer megvolt: születése óta minden nap hirek után fürdeti apa és utána szopi majd alszik. Azonban ez kb 8hós korában megváltozott,fél óra után felébred.Próbáltam visszaaltatni és visszaszopizni de nem megy. S teljesen elvan 10ig.Védőnőt kérdeztem semmi okosat nem mond. Biztos nem lakik jól este azért ébred fel... (jó időközben költöztünk s lehet az viselte meg..)Nem lehet tudni...Ja!Nekünk az vált be még hogy a barátnőmék CD-jét beteszem este s az szól s a 2-3szám után alszik mint akit fejen csaptak...(Szkitia együttesre)

Egyébként meitaiban elalszik meg megnyugszik.

Egy régebbi kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-.. Ez az én kérdésem volt:D

Egyébként érdekes,mert ő pl néha köztünk alszik,s addig nem hajlandó elaludni amig apa nem fekszik le:) S szopizik,behörcsizik a hassamba majd átmászik rajtam és befurja magát apa hátába és alszik... De reggelig:)

Szóval.. érdekes a lányom:D

2011. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne vedd bunkóságnak, de mit csinál a gyereked Barátok Közt alatt? Játszik, ti meg tévéztek? Vagy nézi?
2011. jún. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ma 14:41


Nem ez volt a lényeg...már megint egy kötekedő...szomorú

2011. jún. 29. 17:26
 9/9 anonim ***** válasza:
játszik! Max a Duck babatévét nézheti!(Azt is csak addig amig megmelegitem az ebédemet vagy ebédjét!) Semmi mást. Vagy velem vagy apájával játszik
2011. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!