Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szerettessem meg a 11...

Hogyan szerettessem meg a 11 honapos babámmal a kakaót?

Figyelt kérdés
Szeretném már a tápszert kakaóval kiváltani de nem akarja meginni. Mit tegyek?
2011. jún. 29. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:

1 éves kor előtt nem szabad/na kakaót adni, utána is csak ritkán, keveset. cukros és nem utolsó sorban koffeint tartalmaz ami nem éppen a legjobb a babáknak, igaz kis mennyiségben tartalmazza ezért 1 éves kor után adhatsz neki naponta 1x.


de ezt a kiváltani dolgot nem értem!!! azért mert teszel kakaót a tápiba nem lesz kiváltva semmi! inkább örülj neki, hogy megissza nélküle!

2011. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb a tápszer. Igaz drágább, de napi egyszer talán nem olyan sok. Semmilyen szempontból nem jobb a kakaó.
2011. jún. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretné meginni,akkor hagyd a kakaót! Lehet a színe zavarja!Adhatsz neki sima tejet. Ha már adsz neki tejet,akkor csinálhatsz neki tejturmixot (pl babán,tej,édesítés -1,5 l tejhez szoktak 2 ek. cukrot,és 2 csomag vaniliát adni).


Üdv:2gyerkőcös,29 heteske

2011. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi,elírtam : "babán" = banán :)
2011. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ,főleg az utolsot .Ez tényleg jol hangzik .Ki is probálom.Nem lehet adni ,mi baja lesz tőle?Második gyerkőc és az első már ilyen idős korában rég itta a kakaot lefekvéskor és semmi baja nincs.De amugy a tápszert sem akarja már inni ,ezért gondoltam a kakaora .
2011. jún. 29. 17:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kakaó helyett a maci kávét.Az én kisfiam se szereti a kakaót viszont a kávét imádja!
2011. jún. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy próbáld ki,hogy Te is iszol kakaót,hátha kedvet kap :)
2011. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én se adnék neki kakaót, szintén a cukor és a koffeint miatt. Meg azt sem értem, hogy most a tápszer helyett akarsz neki kakaót adni? Az azért nem ugyanaz. A tápszer tápláló, tele van vitaminnal meg amire a babának szüksége van, a kakaóban meg nem igazán.
2011. júl. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!