Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami jó ötletetek, hogy...

Van valami jó ötletetek, hogy hogyan szerettessem meg babámmal a friss gyümiket?

Figyelt kérdés
9 hós múlt de nem kell Neki a friss gyümölcs, se pépesítve, se darabolva, se villával összenyomkodva. Az üvegeset viszont megeszi, bár igazából sokkal jobban szereti a zöldségeket. Olyan rossz, hogy jön a sok finomság és Neki egyik sem kell. Próbáltam pl. natúr joghurtba tenni de úgy sem ette meg. Vagy tejpépbe de az egy kicsit "sok" lenne mondjuk tízóraira. Van valami jó ötletetek?
2010. júl. 5. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én most kísérleteztem. De nem biztos hogy nálad beválik. Íme a koktél recept. Végy 6 babakekszet, áztasd be babavízbe, tégy hozzá 5-6 meggyet, 2 barackot/vagy kis dinnyét/1banánt. Turmixold össze,szűrd át, majd töltsd cumisüvegbe( feltéve ha nincs fgoa. Ha van, akkor sűrűbbre csináld, és kanállal add neki)Így én kaptam egy iható koktélt, és nagyon bejött 9hós Babómnak!
2010. júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 18 hós lesz és egyáltalán nem ette a friss gyümiket. Most hogy leéredt az eper az utolsó 3 szemnél jött rá, hogy ez finom. Azóta ha az eper felé megyünk mindig mondja, hogy hamm. De már a barackot is megkóstolta. Eleinte nekem is a bébi desszerteket ette meg, aztán már azt se, csak a zöldségeket. Most valahogy neki kezdett, biztos ahogy látta, hogy én is eszem. Próbáld meg beletenni az üvegbe, hátha abból megeszi. Hallottam már olyat, hogy abból megette amúgy meg nem.
2010. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, hogy almát nem lereszeled, hanem félbevágva kicsumázva megsütöd, ez kb 15-20 perc, és utána pépesíted. Így sokkal édesebb. Ehhez keverem a barackot, meggyet, igaz a lányom még csak most lesz 6 hónapos. Viszont így nagyon szereti az almát. Egyébként azt keverheted zöldségekkel, hússal is, így valamennyit így is enne gyümölcsből.
2010. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek, kísérletezek!
2010. júl. 6. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!