Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szuleitek mennyire orultek az...

Szuleitek mennyire orultek az unokajuknak?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek,es szeptemberben szuletett a picim,az szuleim elso unokajuk.Amin csodalkoztam,hogy apam majd kiugrott a borebol ugy orult mindig velem egyutt egesz mostanaig.de az anyam(elvaltak)hat az mas.sosemvoltunk olyan nagyon jo anya lanya kapcsolat,de szeressuknegymast.de annyira fajt,hogy meg egy kepeslapot sem kuldott nekem,gratulaloknvagy valami szep ;levelet,hisz o is szult tudja mennyire nagy dolog ez egy no szamara,es egyedul vagyok nincs itt senkim.van szamitogep is amit vettem nekik,es meg egyszer sem ult le a gep melle,hogy megnezze az unokajat aki most 6honapos.az apum az minden nap lassa.most nyaron megyunk haza eloszor,anyum azt mondja mar alog varja,hogy lassa azx unokajat.akkor miert nem nezi meg a kameran,vagy valami kepeslapot,vagy akar valami kis kicsiseget az unokajanak kuldhetett volna.minden baratom kuldott valamit,csak o nem.elegge faj.es elso honapokban ez volt azegyetlen dolog ami idegesitett,es ugyerzem elhidegultemtole es nemtudomot mar annyira szeretni;8egyetlen boldogsag a picim;))
2009. márc. 27. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy anyukád így áll hozzá a babádhoz. Az én kisfiam is 6 hónapos és szintén első unoka. Anyukám 2 hónapos koráig nem látta, mert amikor született pont beteg volt, és nagyon nehezen gyógyult meg. Küldtem neki képet, és minden nap beszéltünk telefonon. Anyukám gyakran sírt hogy nem láthatja az unokáját. Azóta ezt bepótolta.
2009. márc. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
en is igy kepzelem el egy jo nagymamat.orulhetsz neki.legjobban a picimet sajnalom.de majd kipotolom neki magammal;))koszike a valaszodat
2009. márc. 27. 08:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Most persze nem fájdítani akarom a szívedet, de az én szüleim sztem még nálam s tesómnál is jobban szeretik a gyermekem:)imádják, ha egy két napig nem látják már zizik:)
2009. márc. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem szomoritsz nefelj;))orulok,hogy masnak jo.de irigykedem;))persze egeszsegessen;))
2009. márc. 27. 08:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem Édesanyám dolgozik külföldön. Tavaly márciusban megszületett az öcsém kisfia,első unoka. Akkor volt itthon Anyu. Én szept. végén szültem. De sajnos az ottani szabályok szerint 1 évben 2szer nem utazhat. Vagyis igen,de a második út után nem mehet vissza. Úgyhogy szegénykém csak most január végén tudott jönni. Addig küldözgettem az egyik ismerősének mail-ben a piciről képeket,ő nyomtatta ki Anyunak. Mondtam neki,hogy skypen tudunk beszélni és akkor kamerán keresztül meg tudja nézni a kicsit. De azt mondta inkább nem ,mert a lelkét kisírná,hogy nem lehet itt.Közben azért küldözgetett csomagokat,rengeteg gyerekruhával (kint fillérekbe kerül) játékokkal. Január végén hazajött 1 hónapra,na akkor bepótolta az unokázást! Szinte csak annyira kaptam meg a kisfiam amíg megetettem. :)

Érdekes Anyukád hozzáállása,de lehet,hogy ha meglátja a picit úgy jársz mint én. Megkapod ha enni akar a baba... ;)

2009. márc. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnálom, hogy így viselkedik az anyukád. Ilyet sosem tudtam megérteni, hogy úgy szeretné már látni, meg megölelni stb. és mégsem tesz érte semmit. Lehet azt várta, várja, hogy te csomagolj össze és vidd utána. Nem számít ám, hogy egy babával a fél házat össze kell pakolni és nehéz vele útra kelni, főleg külföldről. Neki mégis csak könnyebb lenne útra kelni, nem? Ha annyira szeretné, már megtette volna.

Az én anyukám az első héten velünk volt, reggel jött, segített, délután ment haza. Nem volt tolakódó a jeneléte, de ha pihenni szerettem volna, vigyázott a picire, megfőzött, mosott, vasalt. Jó volt, hogy velem volt. Viszont anyukám az ő anyukájával úgy volt mint Te, holott csak 3 házzal arrébb lakott!

A babádnak úgyis az a fontos, hogy ti ott vagytok vele és szeretitek, amennyire csak tudjátok. Gondolom elsősorban ez téged bánt, de nagyon. Viszont örülj, hogy a nagypapa ilyen rajongással van iránta. Számomra is nagy boldogság, amikor látom, hogy hogyan olvadoznak a család férfi tagjai, ha meglátják a babánkat.

Sok boldogságot nektek! :))

2009. márc. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bobocka ***** válasza:
100%

Szia. Szinten kulfoldon élek, és hát nagyon féltem mi lesz anyuék reakciója a babára, mivelh a páromat sem ismerték még, csak szulés elott 2 hónappal. Addig nem is tudtak h terhes vagyok. De annál nagyobb volt a meglepim, mert naon orultek, anyu kinn volt nálam az elso héten apuval, persze nem tudhattuk h a baba akkor jon, merth akkorra már ráhúztam 4 napot- de úgylátszik megvárta anyuékat:)Azóta most márciusban voltak kinn megint, de naponta beszélunk skypeon, imádják ot, elkényeztetik:(:), most megyunk haza húsvétra.

Hát kívánom h a te anyukád is megvaltozzon, de ha nem, akkor is van egy csodálatos nagyapja aki szereti ot:)

2009. márc. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
10ora repulovel ide hozzam;)nemvartam el tole,hogy eljojjon,nem kis koltseg.e a gep ele ulni,bekapcsolni a kamerat az nem nagy ugy.mindig azt mondja,hogy nem ert hozza.micsoda kifogas.apum az bulit csapott,ugy orult,meg maig is ha kameran lassa elpityereg egy picit.hat kivancsi vagyok az anyumra,hogy mennyit lesz el az unokajaval ha elviszem.
2009. márc. 27. 09:37
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom nektek,hat remelem megvaltozik ha meglassa
2009. márc. 27. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!