Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel dusitsam 10 honapos...

Mivel dusitsam 10 honapos ebedjet, hogy taplalobb legyen, ha csak a 4-5 hos bebikajat eszi meg?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd tésztára, rakj bele vagy turmixolj hozzá húst. A kisfiam még akkor is megette a 4-5 hónapos bébiételt, amikor már mindent szívesen fogyasztott. Akár másfél évesen is kapott ilyet persze kiegészítve hússal, tésztával.
2011. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő dúsításra a krumplit és a zabpelyhet ajánlotta. A főztödet nem is eszi a babád, csak az üveges ételeket?
2011. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10 hónaposan lányomnak én már nem dúsítgattam kapott mi a ételeinkből villával törve. 4-5 hónapos bébiétel, azok még pépesek nem? Darabosat nem eszik még? Kezébe nem szoktál adni kiflit, kekszet, piskótát?
2011. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Sinlac pép is jó dúsításra és tápláló is:)
2011. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Darabostol oklendezik, kiflivel csak jatszik, csak a huslevesemet eszi meg. Minden nap megsem ehet azt. Ezert kap uveges marhahusosat peldaul, en annyira nem tudom piresiteni, mint ahogy az uvegben van. Igy legalabb eszik.
2011. jún. 30. 10:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Azokat a 10 hónaposaknak való üveges menüket,botmixerrel kicsit pépesítsd.Akkor minden tápértéket megkap.Nálunk ugyan ez volt,csak a nagyon pépes vagy csak a szilárd kaját ette,ami pépes és darabos is azt nem.És közben próbálgasd hogy megtanulja azt is enni.Aztán kb 11-12 hónapos korában már nem volt ilyen gond.
2011. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fött rizsel,krumplival,tésztával,sinlaccal stb
2011. jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!