Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babák anyukái...

11 hónapos babák anyukái nektek hány óránként éhezik meg a babátok?

Figyelt kérdés

Teljesen elhülök amikor olvasom, hogy 200-300 ml-t megeszik egy baba 2,5-3 óránként.

Az én kisfiam már kíváncsiságból megmértem ha nagyon éhes akkor csak 160-180 ml tud egyszerre enni. Igaz anyatejes és szinte majdnem minden evés után kéri az kis tejcsijét. Szerintetek jó ez így?? 79 cm és 8000g.


2009. márc. 27. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én 11 hós lányom is anyatejes még, de csak reggel és este kap tejcit, fogalmam sincs, mennyit, nem tudom mérni. Ő 10 kg és kb 80 cm. Viszont reggeli cici után eszik egy kis gyümit, pl egy almát, ebédre főzi, uzsira valami gyümölcsös valami, vagy gyümölcs husival vagy csak egy túrórudi, vacsira változó, van, hogy csak cici, de van, hogy előtte eszik főzit is.

Mostanában ő is kevesebbet eszik. Nem tudom, miért.. sokat mozog és sokat iszik, lehet ezért..alvás után nagyobb az étvágya :)

2009. márc. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Én a tejpépet és a főzeléket mértem le, hogy mennyit evett, hogy mennyit szopizik azt én sem tudom.

De 2 hónapja amióta jönneka fogacskák azóta még éjjel is felkel szopizni, amira 6 hetes kora óta nem volt példa.

Nekem éjjel+ hajnalban szopizik.

Reggel 7-8 között, vajas kenyér+sonka v.sajt..

10-11-között joghurt( most megevett fél dobozzal, eddig csak pár kanál volt a csúcs)

13-14 között főzelék

15-16 között gyümölcs v. szopi ( tőle függ)

18-19 között tejpép

21-kor szopizik

Azt olvastam, hogy ennyi idősen 4-5x kell enni, hát mi ezt van, hogy megduplázzuk. Lehet, azért mert keveset eszik egyszerre?

2009. márc. 27. 10:46
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj, és azt elfelejtettem írni, hogy reggeli, és ebéd után még nekifog cicizni is.
2009. márc. 27. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!