Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fordulnak a babák hasra...

Mikor fordulnak a babák hasra mennyi idősen? Az én babám 4 hetes lesz és már hasra fordult, létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
3 hetesen. párszor eljátszotta, aztán abbamaradt. tudatosan még pár hónap kell.
2009. márc. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem az inkább borulás lehetett, nálunk is volt ilyen, mindkét irányba. Szerintem, ha többször, és láthatóan szándékosan csinálja, akkor lehet azt mondani, hogy fordul, de elképzelhetőnek tartom és akkor nagyon ügyes a kisbabád.


Jó egészséget!

2009. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak véletlen. Legalábbis nálunk így volt. Egyszer-kétszer oldalfelkvésből hasra gurult, aztán abbamaradt.
2009. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és 3-9 hónap közt tanulnak meg forogni.
2009. márc. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én kisfiam 5 hónaposan fordult a hasáról a hátára. Előtte egy héttel hátról hasra.

Azért említsd meg a dokinak,vagy a védőnőnek ha legközelebb megy.

2009. márc. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen 4 hetes korában, aztán abba maradt. Igazából 3 hónapos korában fordult hasról hátra, rá 2 hétre meg hátról hasra, amikor már gurult ide-oda 4 hónapos volt:)
2009. márc. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9 hós kislány anyukája , az az igazság én már nem csodálkozom semmin mert a kislányom 2. hónapba hasra és hátra fordult maj ezt követöen 3.-4. hónaba azt vettem észre ,hogy felül 5 hónaposan megindult mászni négykézlább kavart a szobába majd fel állt de még nem megy egyedül. ha éreklödő tipus mindent hamar meg fog tanulni a pici ....jóegészséget
2009. nov. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!