Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért folyik ki a pisi a...

Miért folyik ki a pisi a pelenkából?

Figyelt kérdés
Minőségi pelenkát használunk de hol kifolyik hol nem. Valamelyik nap egy éjszaka 3x átöltöztettem mert pisis volt a ruhája. Jó méretet használunk és mindíg ugyan úgy meghúzom a derekánál persze azért kapjon levegőt. Esetleg valami tanács vagy praktika kinél mi vált be. Ez éjszakai probléma nappal nincs ilyen amikor ül vagy hason van.
2011. márc. 12. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanez a helyzet! van h nyakig pisis, van h semmi éjjel! pedig ugyanannyit eszik, iszik, ugyanúgy van öltöztetve.
2011. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 hippolita ***** válasza:
Nem csak a minőségtől függ, hanem a baba popsi alakjától is, hogy mennyire illeszkedik. Próbálj ki más fajtát is.
2011. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem már hatéves a kislányom, de még emlékszem, hogy nálunk is ugyanez volt a baj, amíg nem szereztem gyakorlatot. A combtövénél kell erősen meghúzni, szorosra. A gumirozás miatt ez enged, nem fáj. Én ott mindig lazára hagytam, de amikor így csináltam, jó lett.
2011. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fiú ,lány ?
2011. márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Fiú!
2011. márc. 12. 21:26
 6/12 A kérdező kommentje:
De nem lóg ki a kukija, akkora nincs neki! :-)
2011. márc. 12. 21:29
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt észre vettem hogy ezek a pelenkák nem szívják fel azonnal a pisit. Mert a multkor közvetlen pisilás után bontottam ki a pelusból és ha fekszik van ideje össze vissza folyni. Arra gondoltam hogy a combtöve vezeti ki a pisit a hajlatban. írta már valaki hogy ott jó szorosan kell kötni.
2011. márc. 12. 21:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen pelenkát használsz?
2011. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nálunk is kifolyik,de csak azért mert mostanában nagyon sokat iszik.Majd felrobban a pelusa annyira tele van.Éjjel én is öltöztetem:(
2011. márc. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ismerős a dolog! :( Arra figyelj, hogy pelusozáskor a kukija lefele álljon. Én vettem az egyébként használt méretnél nagyobb pelust (pampers activ), azt jól meghúzom a combijánál. De így is előfordul, hogy tiszta pisi és szegény emiatt ordít. :( Mondjuk az én kisfiam még 2x-er szopik éjjel, így van mit pisilnie.
2011. márc. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!