Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt rajtam kívül "paleolit...

Van itt rajtam kívül "paleolit" anyuka?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 11:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de az milyen?
2011. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Inkább azt írd ki, hogy mi a konkrét kérdésed hozzá.
2011. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2011. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én gyakran így főzök, bár nem mindig az igaz. Most próbálunk átállni. :)
2011. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
egy gyereknek minden tapanyagra szuksege van es ez bizony eleg egyoldalu taplalkozas. A ti dontesetek hogy mit es mikor kaphat a babatok de az teny hogy dietetikussal es gyerekorvossal kell eloszor beszelni es csak aztan "kiserletezni" a gyereken. En ezt a taplalkozast is csak "parsztvakitasnak" hivom ...
2011. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A párom szimpatizál a paleolit táplálkozással, de még ő is azt mondta, hogy a kisfiúnknak inkább ezt ne erőltessük.
2011. júl. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A konkrét kérdésem, hogy "van-e itt rajtam kívül paleolit anyuka"... Én magam és a férjem több, mint egy éve így élünk és most már a babánk is. Csak nagyon nehéz, egyrészt a tudatlanokkal küzdeni, másrészt eléggé egyedül érzem magam, ha konkrét kérdésem támad, főleg a baba táplálása terén. GOndoltam, hátha vannak sorstársak :)
2011. júl. 1. 23:03
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

12:32es vagyok

mint mar irtam azt csinalsz amit akarsz de azert tudatlannak nevezni mert nem ertunk egyett veled nem vall nagy inteligenciara. amit csinalsz karos (persze fugg attol is hogy mennyire tartod be ezt a "dietat")! Nagyon orulok hogy nem sorakoztak itt most fel azok az anyukak akik szinten igy etetik csemetejuket...(az utolso valaszolo nagyon helyesen cselekszik)...remelem valaki segiteni fog kialakitani egy egeszseges etrendet a gyereked szamara.


udv

dietetikus anyuka

2011. júl. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem akartam senkit megbántani, de tényleg nem akarok vitatkozni valamivel, amiről elolvastam kb 1000 oldal tudományos értekezést, nem valami felületes fitneszoldalon olvastam egy cikket! Mióta így élek, nem voltam beteg, megszűntek az emésztési és bőrproblémáim és vékony, sportos vagyok. A férjem ugyancsak. Miért adnék a gyerekemnek olyat, ami árt...? Az egyik válaszolónak csak annyit, hogy a paleolit táplálkozás nem húsevést jelent.
2011. júl. 2. 12:37
 10/14 anonim ***** válasza:
en nem akarlak gyozkodni mert latom hogy nagyon elszant vagy. Figyeld a gyerekedet es amennyiben valami hiany alakul ki a szervezeteben valtoztassatok az o etrendjen. Amiben biztos vagyok az az hogy a legkarosabb etelek nem szerepelnek a menuben mint peldaul csoki es ropi de egy kicsit aggaszto a gabonamentes etkezes. Arra kell ugyelni hogy a "dieta" iranti "megszallotsag" ne vakitson el titeket es vegyetek idoben eszre ha valami baj. Rendszeresen konzultaljatok a gyerek orvosaval es tajekoztassatok az etrendetekrol mert o meg fogja majd nektek mondani hogy mik azok az arulkodo jelek amikre figyelni kell. nem biztos hogy baj lesz de jobb figyelni mint kesobb meglepodni.
2011. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!