Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33-34 hetes kismamik hogy...

33-34 hetes kismamik hogy vagytok? Ti is türelmetlenek vagytok és tolnátok az időt?

Figyelt kérdés
Én minden nap elképzelem a kislányomat és magát a szülést. Már nagyon várom a kis drágát!
2011. júl. 9. 07:29
 1/5 Nikolett0404 válasza:

Igen, én is türelmetlen vagyok, de nekem még egyenlőre a pici marasztalása köti le minden gondolatomat, mert 3 hete C2110-es a méhszájam. A dokim nagy óvatosságra, és intenzív pihenésre intett. A baba szoba még csak kezd alakulni, és még van egy-két apróság amit még be kell szerezni, de a kórházi csomagot már összekészítettem a fent említett ok miatt. Szóval jobb lenne mindenkinek, ha még maradna a mi pici lányunk ott benn a jó melegben. :)

Kellemes baba várást, és könnyű szülést kívánok neked!


33 hetes kismama

2011. júl. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Köszönöm jól vagyunk,annyi bajom van hogy a kezeim zsibbadnak pici,de ezt leszámítva kutya bajom!!

Már én is elképzeltem a szülést és minden mást,hogy fog kinézni,kire fog hasonlítani...stb...

Izgatott vagyok és kíváncsi!!

Félni nem félek,majd ráérek a szülőszobán,akkor meg talán már nem lesz rá lehetőségem!:))

2011. júl. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lemaradt! 33 hetes kiamama! :)
2011. júl. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően én is jól vagyok. Nincs semmi gond, nem vizesedek. Csak a melegtől kókadt vagyok, fáj néha fejem. A férjem ma is dolgozik, már 2 hete itthon vagyok és unatkozom nagyon.

Közben türelmetlenül várom a kicsi fiam érkezését! Ja és félek is az előttem álló dolgoktól.

Totál kettősség mindenben.

2011. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nosztalgiával olvasom a kérdést és a válaszokat, az én Kisfiam már 3 hónapos. De a mai napig visszavágyódom a terhességem utolsó harmadába, annyira imádtam azt az állapotot, pedig végig hányingerem volt.

Imádtam, hogy mindig velem volt, hogy bármikor "megsimogathattam", hogy éreztem a mocorgását, forgolódását ... Hiányzik, talán túlzottan is ...Alig várom, hogy újra átélhessem!

Élvezzétek ki ezeket az utolsó heteket, szerintem ez az egyik legcsodálatosabb idoszak, én irigyellek Titeket :-)

Mindenkinek boldog babavárást, konnyu szulést, jó egészséget és csodálatos Babázást kívánok!

2011. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!