Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljak neki gyümipép...

Hogyan csináljak neki gyümipépet, desszertet?

Figyelt kérdés

Almát és banánt szeretnék neki turmixolni de ha csak úgy összeturmixolom akkor nem lesz nagyon sűrű?Mivel higítsam, mert olyan sok tejem már sajna nincs hogy lefejjek próbáltam de nem sok jött ki.Keverjek bele tejpépet kicsit hígabbra csinálva?

Előre is köszi a választ


2009. márc. 27. 17:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Az üvegeseket már próbáltuk de gondoltam megpróbálom neki a "házi kosztot".6 hós a baba
2009. márc. 27. 17:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz nagyon sűrű, mert az alma eleve bven ereszt levet. Ha mégis sűrűnek találnád, előzőleg felforralt, majd lehűtött vizet tegyél hozzá.
2009. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Babavíz is jó lesz?Azt nem kell forralni.
2009. márc. 27. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen!
2009. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindig egy kevés forralt lehűtött vízzel szoktam összeturmixolni,mert anélkül nem turmixolja össze,megakad.
2009. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én soha nem higítom. szerintem egyáltalán nem sűrű. minek rontanám el a gyümit vízzel?
2009. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!