Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire vagytok "összenőve"...

Mennyire vagytok "összenőve" a férjetekkel, eljár nélkületek bulizni amíg kicsi a baba és te esetleg nem tudsz menni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 11:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Egyikőnk sem az a bulizós tipus, pedig fiatalok vagyunk mind2en. Tőlem elmehetne akár a barátaival sörözgetni, de sosem akart, inkább itthon maradt velünk. Most már, hogy kicsit nagyobb a gyerek (9hós) együtt megyünk nagy ritkán moziba, vagy kajálni, addig meg a mama vigyáz a gyerekre.
2011. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Évente egyszer talán, a kollegáival céges buliba, de oda se akar menni, én zavarom el, mert neki is jár a kikapcsolódás. Egyébként nem megyünk egymás nélkül sehova.
2011. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk most lesz baba, eddig sem jártunk buliba, együtt idén 2 vásáron voltunk (mint eladók, és egyszer körbesétáltunk) és Pünkösdkor, vásárban, mint látogatók, fél órára. Külön meg eszünkbe sem jut, nem hiszem, hogy ezen a baba változtat. A férjem akkor sem menne, ha zavarnám, ő jobban szereti az összebújós, pattogatott kukoricás, DVD esteket. Tudom, szerencsém van :S
2011. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%
Ne járjon el bulizni,mert nem szül jót.A céges buli kivétel.
2011. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Direkt bulizni nem, de a párom zenél és emiatt heti egyszer fixen próbája van, és kb. havi egyszer koncert. Ha akarnék, én is elmehetnék, mert ő vigyáz szívesen a babára, de még nagyon pici úgyhogy max. kávézni megyek a barátnőmmel, vagy vásárolni.Szerintem semmi gond nincs azzal se, ha néha elmegy a barátaival sörözni -szokott-, vagy bulizni. Annál jobban fogja értékelni, amikor utána otthon van a nyugiban. Én emiatt soha nem szólnék neki, de van annyi belátása, hogy nem viszi túlzásba az ilyen alkalmakat és hálás is érte, hogy "elengedem".
2011. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%

Nem jár el a férjem, itthoni hobbija van (xbox).

Én meg azért nem járok el, mert nincs rá igényem.

2011. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%

Párom néha elmegy a barátaival sörözni, de bulik nincsenek (korábban sem voltak). 15 hónapos a lányunk, eddig 5-6 ilyen alkalom volt. Nálunk ebből nincsen gond. Míg nem volt gyerek, addig is voltak pasis és csajos esték. Sőt én még hosszú hétvégére is mentem nyáron a barátnőimmel. Soha eszembe sem jutott megcsalni, és ő sem féltékenykedett. Tiszteletben tartjuk és persze nagyon szeretjük egymást. Talán ezek miatt is olyan jó a kapcsolatunk.

Egyébként mióta van a kislányunk sokszor járnak fel hozzánk a barátaink, mert mi nem tudunk olyan könnyen menni.

2011. júl. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem, focizni jár heti kétszer de bulizgatni nem (nem is engedném!)! Nem féltékenységből hanem ha ilyen bulisabb lazább kikapcsolódásra vágyik (pl.: póker, esti fürdőzés, stb...) akkor együtt menjünk! Én 4 hónapos korától bízom anyumra a fiamat, évfordulót mentünk először ünnepelni! Én elvárom páromtól hogy belássa azt hogy nekem is szükségem van rá, és a kikapcsolódásra is! Sörözgetés nálunk alapból nincs (apám alkesz volt elég durván halomra verte a családot nem is egyszer, úgyhogy tudja hogy 1 korty és kocsiban alszik...) születésnap meg hasonló ünnepeken még oké de a hétköznapokon, csak úgy nem oké haverokkal sem... Én se szívok füves cigit hogy ellazuljak...
2011. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Eddig nem igazán járogatott el külön, de most megy, és ciki nem ciki de kiakadtam rá. Egyelőre csak magamban puffogok, rosszul esik. Egy ismerősnek lesz szülinapi bulija, ahová hívták. Eddig mindig együtt mentünk ilyen rendezvényekre, de most közölte, hogy ő megy. A gyerekek felügyeletét meg tudnánk könnyen oldani, mert anyukám 10 percre lakik, máskor is vigyázott rájuk. Ráadásul tuti nem is mennék a kicsik miatt egész éjszakára, csak 1-2 órára kikapcsolódni. De nem megyek, mert a férjem fel sem vetette, hogy együtt menjünk. Lehet, hogy felfújom a dolgot, és holnapra nem is fog érdekelni, de a mai napomat tönkrevágta... Köszönöm a válaszaitokat még egyszer.
2011. júl. 2. 13:42
 10/18 anonim ***** válasza:
49%

Számomra természetes, hogy egyikünk sem adta fel a barátait, szórakozását a gyerekek miatt, ugyanúgy mint mikor még csak ketten voltunk, vannak külön programok. Heti 1-2 sörözés, munkavacsik, baráti focizás, squash...holnap pl. horgászni indul a haverjaival..miért ne?


Én is gyakran összeülök a barátnőimmel, mozi, színház, aerobic stb.


Annyi a "szabály", hogy előre egyeztetünk, hogy megoldott legyen a felügyelet. Kettesben is sokat eljárunk, heti 1 randink pl. mindig van. :)


Nem vagyunk összenőve egyáltalán. Ha nincs otthon sem unatkozom, csinálom a dolgomat.

2011. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!