Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Türelmetlen a férjetek? Már...

Türelmetlen a férjetek? Már félek, hogy elmegy a tejem?

Figyelt kérdés
Korábban sem volt az a nyugodt típus, de mostmár elegem van. Van egy 2,5 évesünk és egy 1 hónapos gyerekünk. A kicsi nem sírós, éjszaka alszik, szóval nem vagyunk hullák. A férjem mégis türelmetlen a naggyal is, velem is, egyfolytában felemeli a hangját, mindenért rászól a nagyra. Én meg egy hálátlan valaki vagyok, aki ezt szóvá teszi, "cserébe" az ő segítségéért. Amúgy valóban segít, mosogat, pelenkáz, stb.. De a fizikai könnyebbség helyett többet érne a lelki nyugalom, mert már egyfolytában sírok emiatt, és a tejem is fogy. Már mondtam neki, de nem fogja fel.Ti elküldenétek - kedvesen/mérgesen /akárhogy valahova? (szüleihez, bárhova, csak legyen néhány napom, amíg visszajön a tejem - mert nyugalom van. ?
2011. szept. 5. 13:06
 1/9 Gondola ***** válasza:
25%
Lehet szex hiánya van,nem?
2011. szept. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Ő miért türelmetlen???
2011. szept. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnállak. A férjem (velem ellentétben) egy angyali türelmes ember. A helyedben megmondanám a férjednek, hogy ne mosogasson stb. (az enyémnek mondjuk ilyen nem jut eszébe), helyette vigye el a nagyot fagyizni, játszani. Ha nagy a gáz, akkor tényleg kérd meg, hogy pihenje ki magát valahol. Ha csak az a gond, hogy fáradt. De ha alapból ilyen akkor sajna a gyer
2011. szept. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ekek isszák meg a levét, mert ők is ilyeneke lesznek.
2011. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nemsokára elváltok és nem lesz gond vele..
2011. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Amilyen az én vérmérsékletem, már azt i megbánta volna párom, hogy meszületet, ha ilyen lenne, már bocs! apucinak nem csak gyereket kell megcsinálni(persze az kellemebb rész dolognak, de lehet foglalkozni naggyal, ringatni, levinni sétálni a kicsit.

Esteleg nagyot elvihetné játszótérre, ide-oda.

Apukáknka nem tilos, sőt ajánlott:-))

pár napra meglátogathatá a naggyalgal a nyagyiélkat,a ddig neke dnyugi lenn otthon.

De azzal, hogy csak őt küldenéd meg, megint levennél minden terhet válláról, az csak neki lenne jó.

Gondolom így sem csinál otthon sokmindent.

2011. szept. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én férjemmel épp tegnap beszélgettem el ugyanez miatt. A kicsi 13 hós a nagy 3,5 éves. Korkülömbség épp mint nálatok. Ő is segit a házimunkában, még a nagyot is el-elviszi de beismerte nem tud még mit kezdeni a kicsivel sokszor a helyzetre mérges meg magára nem a gyermekre. Adj neki időt. Megnőtt a felelősség is. Ki kéne pihennie magát mert később még nehezebb lesz. A mi házasságunk szuper volt de a két pici gyermek megterhelö sokszor így már majdnem válás lett nálunk is, de voltak anyagi gondok is. Azóta azok enyhültek és sok beszélgetéssel és türelemmel-ami sokszor sajna nincs is- át lehet vészelni ezeket a nehéz éveket. Remélem Ti is rendezödtök! Jó babázást!
2011. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én is majdnem elváltam nemrég. Június végén született első közös kislányunk. Előző házasságából van 2 gyermeke,akiket nagyon szeretünk. 2 napja voltam itthon a picivel/első babás/,amikor közölte,h 2 hétig maradnak a gyerekek nyaralni,majd 1 hét után, még 2 hétre jönnek. Mindent segített a férjem, pelenkázott, büfiztetett, mosogatott...a nagyokkal játszott...csak velem nem törődött. Szerinte ő megtett mindent. Csak azt nem vette észre,h nekem nyugalmam nem volt. Ötünkre vezettem háztartást, begyulladt a mellem, majdnem elment a tejem,mert épp pakolnom kellett ahelyett,h fejtem volna. Szegény férjem még dolgozott is, úgyhogy nem vártam el tőle,h még háztartást is vezessen. Ezért ugye gátsebbel takarítottam és mosogattam a napi 3étkezés maradványait és a pici körüli motyókat. És csak arra vágytam,h egy kicsit egyedül lehessek a babámmal! Megismerhessük egymást...és pihenhessek! Tényleg megtett mindent, csak addigra már mindenen veszekedtünk és én már nem akartam így tovább vele lenni. Szerinte én nem voltam türelmes a lányával...amikor a drága szoptatós párnámon ugrált a gyerekszoba közepén,meg amikor az ágyon ugrált,amikor a pici is rajta feküdt...hát mondtam én meg nem lábtöréssel voltam kórházban! Nehéz volt,de megbeszéltük,h várni kellett volna 2-3hetet a gyerekek nyaraltatásával, mindenki lazább lett volna! :)
2011. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én első babás vagyok. A legelején nagyon hullák voltunk mindketten a férjemmel. Egyszer csak a fejébe vette, hogy nem hízik elég ütemesen a lányunk..(semmi baj nem volt vele). Egyik este elszundítottam, mikor elkezdett sírni a babó, hogy éhes. Kijött belőlem egy: "Jaaajjjjj!" Erre a férjem: "Jól van veszek akkor tápszert és nem lesz rád szükség!" Hát napokkal később is rámjött a sírás és még most is nagyon fáj (9 hós a kicsi) és majdnem elment a tejem ettől. Szerencsére valahogy csak visszatornáztam (anyunak köszönhetően). De a férjem még máig nem fogta fel, hogy "mit tett"..
2011. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!