Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptataskor kb. mennyi...

Szoptataskor kb. mennyi alkoholt lehet meginni? Vagy egyaltalan nem szabad?

Figyelt kérdés
Ne,hogy azt higyetek,hogy alkoholista vagyok,de neha ugy meginnek egy kisebb pohar bort.csakhogy szoptatok,anyum azt mondja minden nap 1decit ivott,de viszont mas azt mondja nem jo.ti mit ajanlotok?csak borrol beszelek es barna sorrol.
2009. márc. 28. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb. annyit lehet büntetlenül meginni, mint terhesség alatt, azaz napi egy pohár bort vagy egy sört. Ha többet iszol, akkor ajánlatos egy napig kiönteni a lefejt tejet.
2009. márc. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy poharral majd en is megiszom mar tervezem...este lefekves elott,mikor a legnagyobb az idokieses ket szopi kozott!!!5-6-7 orat alszik ejjel a kicsim,igy nyugodt lelkiismerettel megiszok majd valamit!Egyebkent nekem is nagyon hianyzik a pia,es en sem vagyok alkesz!De csokkentem a vagyam napi egy alkoholmentes sorrel(jo tejcsinek is)
2009. márc. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez komoly?minden nap 1poharral meglehet?jaj de jo;)nekemis annyira hianyzot az alvas elotti borocska;))terhessegem elejetol egesz mostanaig 6hos a pici,nem ittam egy kortyot sem.es mar jol esne egy keveske.koszike nagyon
2009. márc. 28. 08:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegnapelőtt én is ittam 1 pohár bort! Azt hittem hajnal 3-4 között kel! De kivételesen már éjfélkor éhes volt! :-D Egyébként ennyitől semmi baja nem lesz. És nem hiszem, hogy ilyen gyorsan átmenne az anyatejbe!
2009. márc. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Jaj de megörűltél neki hogy lehet inni.Á te tényleg nem vagy alkesz.
2009. márc. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is megittam 1-1 pohár bort vagy sört, nem okoz gondot. És én úgy tudom, hogy 3-4 óra múlva már annak sincs nyoma, de egy pohár bortól vagy sörtől amúgy se lesz semmi baja, ha bekerül valamennyi a tejbe, mert elenyésző mennyiség.
2009. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
9:37 nek,be vagy rugva vagy mi?;)))
2009. márc. 28. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!