Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 órával fogyasztás után...

10 órával fogyasztás után fájhat a hasa brokkolitól?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt gond a brokkolival, de az az egyik gyanűsított. 4 óriáspuki után aludt vissza szegényem kb. egy óra sírás után az éjjel.

A másik gyanúsított, hogy először evett pulykahusit, de hát az csak nem okoz hasfájást, ha a csirkehusival nem volt gond.

A harmadik gyanúsított a sárgabarack. üvegesen, feldolgozott formában, tehát bébiételként ette már többször is, többfélét, nem volt gond. a nagy sírás előtt kb. 4-5 órával evett nyersen. nem sokat, mert annyira nem jött be neki. kb. egy baracknak megfelelő mennyiséget.

Ma megette a brokkoli másik felét. eddig csönd van, nem panaszkodott, hogy fájna valamije. vonakodva adtam neki, de muszáj kiderítenem, mi az, amit nem kaphat mostanában. én egyébként inkább a sárgabarackot sejtem. ti mit gondoltok? lehetséges, hogy valami, amit feldolgozott formában bír a pocija, azt nyersen nem tudja megenni hasfájás nélkül? brokkolit eddig csak üvegest kapott, most harmadszor, de mivel ízlik neki, vettem nyersen is, fagyasztottat. azt most már meg se csináljam? :-(


2011. júl. 3. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem biztos, hogy ezek külön-külön bajt csinálnának, pláne, hogy kóstoltattad. 3 napig egyszerre csak egy új ízt adsz, ugye? az alatt kiderül.


de ha belegondolsz, brokkoli, barack és ugye a tejecske, gondolom jó sok ha még csak kóstoltatsz, hát nekem is belecsikarna a hasam ;D

nyugodtan add, ha holnap is fájna a brokkolitól a pocak, vagy a baracktól legközelebb akkor azzal tarts pár hét szünetet.


na meg az is lehet, ha szoptatsz, hogy te ettél olyat amit nem tetszett a pocakjának. vagy csak a foga jön :/

2011. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A brokkolinak csak a rozsajat, szarat nem szabad babanak, mert felfuj.
2011. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, éppen fogzásos kérdéseket olvasgatok, mert nagyon gyanús a dolgo. de miből gondolod, hogy a foga jön? az óriáspukikból mi hasfájásra következtettünk, de ma estére kezdett gyanús lenni a foga is, mert ugyan az ínén nem látszik semmi, de életében először fanyalodott rá a rágókára és valami iszonyat nyűgös volt fél hattól lefekvésig. és nem hasfájósan sírt, hanem nyügi volt, nem tetszett neki semmi, mindenre morgott amúgy is egész nap és feszítette magát. sokat matat a szájában. holnapután lesz 8 hónapos egyébként.

éjfél előtt nemigen szokott felébredni esténként, sőt, újabban már csak egyszer ébredt. de tegnap ugye már 3/4 11-ko r ébren volt és éjfélig sírt kábé, végül köztünk aludt. ma pedig már az imént felsírt, 9 után pár perccel :-( kíváncsi vagyok, milye éjszakánk lesz, de sok jóra nem számítok. :-(

az is gyanús amúgy, hogy eddig simán hagyta, hogy matassak a szájában, ujjal tapogassam ki az ínyét, de ma hozzá sem érhettem, pedig többször is próbáltam. belenéznem azért sikerült, de semmi nem látszik rajta.

2011. júl. 3. 21:25
 4/8 A kérdező kommentje:

brokkolival kapcsolatban köszi a tippet! megfogadom és akkor megcsinálom azért a nyerset is neki

tegnap óta kicsit étvágytalanabbnak is tűnik. illetve nagyjából megeszi, amit szokott, de nem úgy, ahogy szokta. szinte könyörögni kel neki, hogy egyen


amúgy szopizik még, igen. sokat is, mivel más folyadékot egyelőre nem fogad el, legalábbis nagyobb mennyiségben nem :-(((

2011. júl. 3. 21:28
 5/8 A kérdező kommentje:

3 hónapja megy a hozzátáplálás, de azért igyekszem még mindig inkább kóstoltatni az új ízeket, mert kicsinek nagyon hasfájós volt. szóval sokfélét eszik már és a különféle szilárd ételek fogyasztása között indig eltelik 3-4 óra. persze, ettől még bekavarhat, hogy brokkoli és barack.

hogy én ettem-e valami olyat, nem tudom, de tény, hogy tegnap is és ma is hasmenésem volt, de fogalmam sincs, mitől :-((( remélem, nem valami vírus. neki nincs hasmensée, sőt. de ez a tegnapi vigasztalhatatlan sírás... már bevetettük újra a jó öreg hajszárítós trükköt. még jó, hogy most nincs 40 fok... végül a mellkasomon aludt el, aztán vissza próbáltam tenni a kiságyba. kb. fél óra múlva újabb nyafi, akkor Apa mellkasán is aludt egy kicsit, míg végül köztünk hagytuk, mert félóránként felkelni... szóval így tűnt ésszerűbbnek. íyg persze egyikünk se aludt igazán, szóval ma már jó lenne pihenni. de ha már 8-kor felsírt, akkor erre nem sok esély van. :-( szegényem, remélem, hamar túllesz rajta, ha a foga kínozza

2011. júl. 3. 21:33
 6/8 anonim ***** válasza:

ha nagyon nyugtalan, sír, látszik, hogy fáj valamije, adj nyugodtan egy fél adag nurofent vagy panadolt.

simán lehet a fog, attól, hogy nem látod, jóval előbb el kezd jönni, hogy látszódjon, sajnos ezt túl kell élni :(


na meg ha hasmenésed volt, simán tényleg lehet, hogy a tejedtől fájdult meg a pocakja.remélem azért tud aludni a picid és holnapra már minden rendben lesz! :)

2011. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rendben lett minden, bár az éjszaka ma még előttünk van és az előző se volt leányálom, de legalább megvan az ok. ;-)

délutánra ma kibújt egy foga. estére meg még egy :-D szegény, nem csoda, ha kínlódott :-((

2011. júl. 4. 21:12
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :-)))
2011. júl. 4. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!