Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Augusztus első hetében szülők?...

Augusztus első hetében szülők? Miben viszitek haza a picit?

Figyelt kérdés

Olyan csodás az idei nyarunk időjárása hogy gondolom elég csekélyke lenne a napozó....

2.babánk kislány az első fiú volt így nem sok minden maardt róla meg a hazahozósat újnak szeretném.


2011. júl. 4. 22:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
0-9 kg ig való merev aljú széles mózesünk van amiben lötyög a baba babyhrdozót nem is szándékoztamvenni majd ha csak kinövi ezt a mózest:És kresz szerint be lehet kötni a autóba:) [link] ilyenünk van a fiamnál is ezt használtuk.és meg is állitott a rendőr:)
2011. júl. 5. 07:18
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Lötyög benne a baba? Hát gratulálok. Úgy kirepülhet belőle, ahogy illik. De kockáztass csak! Megéri? Ez úgyis csak egy (ne adj Isten) baleset után derül ki.

Ja, és tudnád linkelni azt a vonatkozó kresz részt, ami szerint be lehet kötni az utóba, és ebben hordozhatod a gyereket? Segítek: nem fogod tudni linkelni, mert nincs ilyen része a kresznek, ami ezt megengedné. (Párom rendőr, szóval nem lövök mellé...)

2011. júl. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és az, hogy egy rendőr megállított, az nem jelent semmit. Az egyik nem büntetett meg, majd a másik meg fog. Egyébként nem érted még mindig, hogy nem az a fontos, hogy a rendőr mit szól hozzá? Hanem az, hogy a GYEREKED BIZTONSÁGBAN LEGYEN!!!! Ebben a mózesben szerinted biztonságban van? A lószart, kedvesem...
2011. júl. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

tényleg az a baj, hogy ebben az autóban nagyon nagy veszélyben van a baba. nagyon gyenge még a pár hetes babáknak a nyakuk ezért kell babyhordozóban szállítani, úgy van kialakítva, hogy egy nagyobb fékezésnél, balesetnél nem a nyakára, fejére, hátára nehezedjen el a súly.

sajnos ez így van, ne adj isten egy balesetben egy ilyenben nem bírja el a nyaka és le se írom mi történhet :((((

persze te tudod, te gyereked de én a helyedben még utánaolvasnék!

a hordozóba meg kell venni szűkítőt, 2 hónapos korig bele kell tenni, így nem lötyög a baba. bármelyik bababoltban tudnak neked segíteni ebben!

2011. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jól elkanyarodtunk a témától. Egyébként van autóba köthető mózeskosár. Mi hordozóban hoztuk haza a kislányomat, de engem nem érdekel ki miben viszi haza a gyerekét. Mindenkinek a saját döntése.

Kérdező! SZerintem készülj melegebb ruhával is. Én tavaly májusban szültem és szülés előtt 2 héttel már kórházban voltam, nagyon meleg volt, amikor hoztuk haza a babát olyan hideg lett, fújt a szél, esett az eső, hogy a csecsemősök minden ruhát ráadtak szegényre. A mostani időjárást nézve szerintem készülj a hidegebb időre is.

2011. júl. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

én is belekotnyeleskedek ha nem haragszol :)

a gyerekülést 9kg-től és 1 éves kortól lehet csak használni, nem tudom mennyire biztonságos a mózes de én személy szerint nehezen tudom elképzelni, hogy mondjuk 10-11 hónapos baba hajlandó feküdni benne. vagy ezt később fel lehet emelni?

enyém 6 hónaposan már stabilan ült, a babakocsiban félig ülve sem maradt meg, ezért gondolom :S

2011. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!