Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nem gyógyszertári popsikré...

Aki nem gyógyszertári popsikrémet használ, akkor milyet?

Figyelt kérdés
Amire tutira bevált babádnál, az érdekelne, illetve, ha meg tudnád írni, mennyibe kerül kb. Köszönöm!
2011. júl. 5. 09:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én jellemzően ugyan gyógyszertári krémet használok, de ami még jó (és időnként azt is alkalmazzuk) a NIVEA cink tartalmú tubusos kenőcs, valamint a SUDOCREAM. Ez utóbbi antiszeptikus, vagyis fertőzésgátló. Ez amúgy kisebb sérülésekre is alkalmazható, felnőtteknél is. Árakat sajnos nem tudok, de a neten biztosan rátalálsz. Szép napot!
2011. júl. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
bepanthen
2011. júl. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Neogranormont használtam mindkét gyereknél

hámosító hatású, nekünk a legdurvább kisebesedett popival is jótékonyan elbánt

(viszont vigyázni kell, hogy a kukac végére ill a hüvelybemenetre ne nagyon kerüljön, mivel serkenti a hámosodást és esetenként az arra hajlamos babáknál összenövést eredményezhet.)

25 és 100 grammos kiszerelésben van, 1000 és 2000 ft körüli áron (én mindig kifigyelem az akciókat és a nagyot 1500 körül szoktam venni.)

2011. júl. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én sudocrem-et használok, a legjobb szerintem.

Elég drága, de lehellet vékonyan kell kenni így a kis tubus is nagyon sokáig elég.

2011. júl. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

Második válaszoló vagyok........véletlenül hamarabb elment a válasz, mint szerettem volna.

Szóval bepanthent használok.

A neogranormon nagyon jó, de öklendezek a szagától.

Amikor a Kicsikém megszületett megvettük a legnagyobb tégely sudocrem-et. Jelenleg 15 hónapos a kislányom, és nagyon sok van még benne. Nem szeretem. Nem vettem észre, hogy olyan hű de nagy csodát végezne a kipirosodott popsival, és nagyon nehéz lemosni. Nekem ez a tapasztalatom.

A bepanthennel a szoptatás alatt a mellemet kentem, és akkor jöttem rá, hogy milyen jó.

Na de mindenkinek más válik be. Próbálgatni kell

2011. júl. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mi is bepanthent használunk, nekünk nagyon bevált! Nem büdi egyáltalán és nagyon gyorsan helyre teszi a piros popsit!

Legutóbb a dm-ben vettük 2200 Ft volt.

2011. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sudocream-ot. az a jó benne, hogy sokkal kevesebb is elég belőle, mint a gyógyszertáriból, így igaz, hogy drágább, ugyanott vagy. és üveges, nem tubusos, ami számomra praktikusabb
2011. júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sudocream, nagyon sokáig elég, még soha nem volt pelenkakiütése, gyönyörű a popsija.

Mikor ment a hasa és kicsípte a popsiját, akkor Pelsano krémet adtak a gyógyszertárban és csodákat tett.

2011. júl. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Bepanthent használunk, nagyon jól kenhető, vékonyan.

Sudokrémmel kezdtük, de nehezen kenhető, lemosható és még be is pirosodott a fiam popsija, akkor váltottunk B-re, azóta nem volt gond.

Nagy tégely sudo meg a polcon csücsül már 1 éve:)

2011. júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sudocremet száraz popsira kell kenni és nagyon vékonyan, mert befülled alatta és az ellenkező hatást érjük el, mint szeretnénk
2011. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!