Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki használ közületek halványsá...

Ki használ közületek halványsárga színű gyógyszertári popsikrémet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Láttam, már elhangzott egy hasonló kérdés, de én is ebben a cipőben járok, rám maradt fél tégely kevert kenőcs, azt mondta az illető, hogy túl sokat kevertek ki a patikában, és elhozhatta. Nekem adta és hihetetlenül hatásos volt a fiamnál, azonnal levitte a gyulladást a zacsijáról! Mivel a címke kitöltetlenül van a tégelyre ragasztva, fogalmam sincs, milyen hatóanyagú krémet kaptam! Ha valaki ilyet használ, legyen szíves, írjon azonnal, hogy mit tartalmaz, mert mindig ilyet akarok felíratni! (halványsárga, nagyon enyhe illatú, de kegyetlen finom édes szaga van, talán zsíros alapú, és hajlamos a megszáradásra, olyankor a száradt krém sötétebb sárga lesz). Köszi előre is!
2010. jan. 28. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt a krémet orvos írja fel és a vény tartalmazza az összetételt. A krémen csak a lejárati időt tüntetik fel.

Írasd fel a dokiddal.

2010. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi másfél éve ilyet használunk, de nem tudom, mi van benne ,mert tégelyben kapjuk, nincs ráírva az összetevő.


Én nagyon elégedett vagyok vele. Receptre 700 Ft körül van, recept nélkül 1100 Ft, és nagyon sokáig elég. (hónapokig).


Én mindig csak úgy kérem, hogy "sima gyógyszertári popsikrémet" kérek. (néha megkérdik, melyik doktornőhöz tartozik a lányom, néha nem...) Szóval vehetsz recept nélkül is (drágábban).

2010. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én "SERES-féle" gyógyszertárit használok.Ez enyhe sárga,majdnem vajszínű és kicsit keményebb mint a sima krémek.
2010. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi ilyen halványsárga krémet használunk, általában nálunk a patikában ezt ajánlják, ezt viszik a legtöbben. A nevét sajna nem tudom, valami lanolinos krém, legalábbis a gyógyszerész ezt mondta.
2010. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
15:27-esnek szerintem igazad lehet, Seress-féle krémet kaptam! Tényleg keményebb az átlag krémeknél és emlékszem, hogy mikor beszéltem azzal, aki elhozta ezt nekem, említette, hogy a leggyakrabban ezt keverik ki ott a gyógyszertárukban! :D De majd megírom, ha biztosra kiderítettem, hogy mi a neve, így akkor kipróbálhatjátok, milyen jó is ez!
2010. jan. 28. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Boraxos popsi kenőcs, legalábbis mi azt kapjuk :)
2010. jan. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!