Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyógyszertári popsikrémet...

Gyógyszertári popsikrémet használjátok amit a gyerekorvos írt fel, vagy boltit?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 14:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mi Bio-Bio Babyset használunk,én nagyon szeretem.Semmi baja nem lett tőle a lányomnak,talán az első 2 hétben,ha használtunk gyógyszertárit.
2011. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

gyógyszertárim, végig a pelenkás kor alatt, kicsi több mint 2 évig

Jobb és olcsóbb, praktikusabb, mint a dobozos


A sudocrem-et kifejezette utálom, ráadásul a lányom bőrét meg is fogta többször

2011. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Mennyibe kerül amit a gyermekorvos ír fel? Mennyi ideig elég?
2011. aug. 2. 14:41
 4/25 anonim ***** válasza:
Én nem szerettem, nem is vált be. Csak az első tégelyt használtam el. Többet nem is írattam ki. Mi Sudocrent használunk itthonra, vagy Babyloves, vagy Gabi.
2011. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
17hónapos a babám. Gyógyszertárit használunk,teljesen bevált. Ha "baj " van akkor bepanthent,de szerencsére ritkán kel.
2011. aug. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én úgy 5 hónapig használtam gyógyszertárit, aztán már csak sudocremet :o9
2011. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Mi is a gyógyszertárit használjuk, 17 hónapos a kicsi lányunk. Párom pont tegnap váltotta ki a patikában, 275 Ft volt.:) Hál' Istennek még sosem volt gond a popsijával, pedig mi szülők nagyon érzékeny bőrűek vagyunk, és az övé is hófehér.:)
2011. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én is az orvos által felírt krémet használom. Szerintem egy hónapban ha kétszer íratsz fel kitart. Persze függ a pelenkázás mennyiségétől, meg hogy milyen vastagon kened be.Úgy emlékszem 500-600 ft max, ha receptre veszed. Én minden más sebet, horzsolást is ezzel kenegetem a gyerekeimnek.
2011. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs gyermekem, de újszülöttekkel töltöttem az elsőéves gyakorlatomat az orvosin, szóval az alapján tudok nyilatkozni :). Nálunk legjobban a gyógyszertári vált be, összességében olcsó és nagyon jó. Ettől még egy pici popsija sem lett piros/kiütéses, a hozott popsikrémektől annál inkább. Ha valakinek esetleg mégis az lenne, akkor használunk Sudocrent, de ilyen nem fordult elő az alatt az egy hónap alatt, amíg ott voltam. Ha lesz gyermekem, biztos, hogy gyógyszertárit fogok használni, mert olcsó, egyszerű, de mégis nagyszerű :)
2011. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárit, egyik bolti sem olyan jó. Mondjuk az országban nem egyformát írnak fel, a miskolci szuper, 5-ös kenőcs.
2011. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!