Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozós anyukák segitségét...

Hordozós anyukák segitségét kérem.8hetes babámat hordozhatom elől X alakú megkötésben? A kendőt anyukám varrta lepedő anyagból. Nem fog igy elferdülni a kis gerince? A bölcsökötés nekem naon kényelmetlen.

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a picim 6 hetes volt, amikor a védőnő megmutatta hogyan kell megkötni ebben a formában, ahogy kérdezted, és azt mondta, nyugodtan lehet benne így.

Ő nagy lelkes hordozópárti, tanítja is hogyan kell.

2011. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a gyerekorvos annak idején, hogy 4 hónapos koráig csak fekve szabad hordozni
2011. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, elvileg csak spéci kendővel lehetne, de megpróbálhatjátok. 5 kilóig javasolják az elöl hordozást, utána háton. Nem miatta, hanem neked lesz nagyon megterhelő afelett.
2011. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
rugalmas hordozókendő anyagban lehet hordozni újszülött kortól. Ha a lepedő anyaga is kellemesen körbe fonja a kis testét és annyit enged,amennyi a babának jó (se nem szoros, se nem pöttyhedt), akkor biztosan bele teheted.
2011. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

elvileg igen, de csak ha tökéletes a kendő és jól kötöd. érdemes lenne egy hozzáértőnek megmutatnod a kendőt, és eltanulni a kötést.


én szőttem a babámnak kendőt, és csak azután mertem használni, amikor értő szeműnek megmutattam. 2 hónsapos korától használtam heti 1-2x fél órára kb. 3-4hótól mertem csak hosszabb időre benne vinni.

2011. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

még 1:

a lepedő anyag nekem vékonynak tűnik.

egy anyagból áll? vagy keresztben is vannak varrások -mert ebben az esetben nem jó.

2011. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!