Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beba 2 tápszer jobb, mint a...

Beba 2 tápszer jobb, mint a dm-es babylove 2 tápszer? 2 hete a dm-es tápszert issza a babóm, meg voltam elégedve vele. A minap nem kaptam, mert egy anyuka mindet megvette az orrom elöl.

Figyelt kérdés
Egy másik anyuka azt mondta, hogy ne is bánjam sokkal jobb a Beba 2 tápszer (kénytelen voltam ezt venni), és ez is jó volt. Most melyiket válasszam? Tényleg jobb minőségű a beba tápszer? A Babylove bio tejből készül.
2011. júl. 6. 08:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
2011. júl. 7. 07:50
 12/17 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak egyedül a beba nem volt jó, fájt tőle a hasa.
2011. júl. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Sajnos most csak Beba tápszeres dobozom van itthon, nem tudom összehasonlítani. Nem emlékszel véletlenül, hogy miben van a különbség? Volt aki azt mondta, hogy a dm-esbe még omega 3 is van, a bebában viszont nincs
2011. júl. 8. 07:50
 14/17 anonim ***** válasza:
A bebában van omega3. Legalábbis az újabban ami a pro. Sőt, az az egyetlen Magyarországon kapható tápszer, amiben igazi hal eredetű omega3 van, nem csak a növényi eredetű. Én megnéztem az összes dobozát, meg nézelődtem ezzel kapcsolatban, onnan tudom. A beba jobb mint a dm-es összetétel szempontjából, az biztos. De ha szereti, nyugodtan vedd azt, nem lesz semmi baja tőle. Árban jóval olcsóbb.
2011. júl. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Persze, nem a gyerkőcön kell spórolni, de a Beba 2 pro (a legolcsóbb helyen is 2600 ft egy dobozzal (6 napig elég nekünk), a Dm-es meg 1300 ft, bár annak az adagolókanala egy kicsit nagyobb, az 5 napra elég. A sima Beba 2 meg 2000 ft.
2011. júl. 9. 12:13
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi a Beba Pro-t használjuk, 6 hós kora óta (addig anyatejes volt), most 13 hónapos. Próbáltunk más tápszert is, de egyik sem vált be. Igen, tény, hogy drága, de...akciók mindig vannak. Most pl a DM-ben az árát levitték 2300 Ft-ra. Ehhez ha váltasz ki 15 %-os kupont, úgy már csak 1955 Ft. Mi pl ma vettünk így 3 dobozzal. De volt olyan akció is a Rossmann-ban pár hete, hogy 2-t fizet 3-mat kap, így akkor csak 1800 Ft volt egy dobozzal. Szóval mi a Beba PRO-ra szavazunk, nekünk a doktornő is ezt javasolta, hogy ez a legjobb. Az akciókat meg figyelni kell s ha az ember tud, akkor kell venni pár dobozzal belőle.
2011. júl. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csatlakozom az utolsó válaszolóhoz. Figyelni kell az akciókat, mi is mindig így vettük, mert az vált be a legjobban. Mire elfogyott volna, mindig jött valahol egy akció. Én a Beba pro-t tartom a legjobbnak, de a többiek sem rosszak persze.
2011. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!