Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ha egész nap...

Mit csináljak, ha egész nap enne a 16 napos kisbabám?

Figyelt kérdés
Szinte egész nap eszik, nem csak cumizik a cicin, hanem rendesen szívja is. Igyekszem álltalában két órát hagyni az etetések között, de nem mindig sikerül. Olyankor nagyon sír, tátogat, a szájába gyömöszöli a kezét stb. Ilyenkor ha cicire teszem újra eszik. Nagyon sokat kakil és pisil is egy nap, de észre vettem, hogy talán néha fáj a pocija (nagyon megfeszíti magát, mintha vigyázba állna). Félek, hogy a gyakori evéstől van, de akkor mit tegyek vele, ha sír a ciciért?
2009. márc. 29. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Cumit nem fogad el?Sajnos ettől tényleg fájhat a pocija,ha túleszi magát,illetve sűrűn eszik,és a még félig emésztett tejre ráeszi a frisset!Az én babám is ilyen volt,nagyon nagy a szopó ingerük!Nem azért ezi a kezét,mert éhes,tudom mert neke is gyömöszölte a kis öklét,mintha cict keresne,erre mindenki azt mondta,hogy nem elég a tejem,adjak tápszert,csak úgy néztek,amikor hoztunk mérleget,és mértük mennyit eszik!
2009. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nagyon figyelj, hoyg te mit eszel. sok gyümölcs, baracklé nagyon jóóóóóóóóóóóóó , zöldségek, sajt sovány husi, semmi olyan ami téged is puffasztana, mert azt érzi a baba is.

nem baj, ha sokszor van cicin, az serkenti a tejtermelést. majd beáll az egész, most még nincs rendesz. ennyi idősen ez nam baj.

8 hós babucim van, eleinte ő is folyton szopizott, már eszünk husit , főzeléket, stb. ne aggódj . jól csinálsz mindent.

2009. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
megint én!Sajnos nekem ne fogadta el a cumit,nagyon sírós baba volt kb.12 hetes koráig sajnos,és nagyon fájt a pocija is....
2009. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

cumit nekem sem fogadja el. mot olvastam, hogy az is baj (?) ha zöldes a kakija, mert az azt jelenti, hogy túleszi magát, vagy túl sokat eszik előtejet vagy mi?

Annyira aggódom, hogy rosszul csinálom ezt az etetést.

Amúgy adok neki Infacolt, de úgy veszem észre nem igazán használ. Én pedig nagyon odafigyelek az étkezésekre, az biztos nem okoz neki gondot.

2009. márc. 29. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Én itt olvastam hogy a babák nem tudják túl enni magukat.Volt is hasonló kérdés és Én is hasonló cipőben járok!Próbáld ki a Mecsek-baby teát is!
2009. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is hasonlo cipöben jártunk. Anyi hogy nekem már elfogadja a cumit. 6 hetes a kislányom. Mi is szedtük az infacolt, és amelett is tulette magát néha, volt hogy egyböl kijött belöle sugárba. De ha kérte én is adtam neki enni, ha kellett, ha nem.Kb 2 hete álltunk ugymond helyre, azota nem kell az infacol se. Akkortájt sikerült rábeszélni a játszocumira, probálkozz vele te is, hátha egy idö után elfogadja. Most már ott tartunk, hogy van hogy kifejezetten azt kéri, és el is alszik vele. Nekem az anyosom szokata rá, és nem bánom, azota sokkal jobb.
2009. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

akkor próbálkozom, nagyon köszönöm a jótanácsokat!

Szép napot!

2009. márc. 30. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!