Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig adtok/adtatok a babára...

Meddig adtok/adtatok a babára rugit és hálózsákot?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 07:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4 hós, ha megyünk valahova, már kap kantáros nadrágot, kocsicipőt, de itthon rugiban van. Én láttam, hogy még 2 éves méretben is van rugi, meg hálózsák, én éjszakára biztos rá fogom adni, ha nem zavarja!
2009. márc. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A lányom 14 hónapos még mindég rugiban és ha´lózsákban alszik.Ès fogis,mert kitakaródzik.
2009. márc. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Engem inkább nappal érdekelne! Nem adtok rá valami nadrágot, hosszú ujjú badyt, és fölé pl. egy polót? :-))
2009. márc. 30. 08:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon jó a hálózsák az én leányzom is nagyon sokáig használta sőt az egyik ismerősőm kislánya 4 éves koráig csak azt használta.Édes volt mikor ment bene bele tette a lábát a két varrott végébe és a kezeivel felhúzta olyan volt mint egy kis pingvin:)!!!!Hasznos dolog szerintem!!!!

Hát számomra a rugi egy más dolog.Vannak édesek a piciknek viszont mikor már nagyobbak akkor hát nem is tudom....Itthonra én is sokszor azt adtam rá de kb.:7-8 hónapos kórig max.A nagy rugik szerintem nagyon csúnyák bár persze másképp mutatt egy gyereken mint csak a bolt polcain.

Minden jót!

2009. márc. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Útolsó vagyok.De én most a 4 hónapos fiamra többstör adok rá nacit(melegítő)vagy ha elmegyünk farmert és vannak nagyon vagány kispasis polók.Nagyon édes vagány srác lesz belőle:)!!!

Szerintem már lehet rájuk ilyesmiket adni.

2009. márc. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem 3 hós a fiam, még adok rá itthonra nappalra rugit, de éppen tegnap vettem neki elég sok vagány cuccot, nacikat, polokat, stb. Lassan már itthonra is azt kap. Persze nem farmert, hanem valami "játszós ruhát". Nagyobb babákon nekem tetszik már a rugi.
2009. márc. 30. 08:19
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem tetszik már a rugi.

Csak rosszul írtam le. :-))

2009. márc. 30. 08:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom kb. 2 hónapos kora óta nem rugiban van, hanem vagány kis csajos ruhákban. Rugit csak éjszaka adok rá.Nekem is jobban tetszenek a babák, ha nem rugiban vannak. Lehet kapni nagyon kényelmes kis nadrágokat, pulcsikat, amit nyugodtan ráadhatsz a babára, nem fontos, hogy rugiban legyen. Az a fontos, hogy sehol se szorítsa a nadrág a picit. 4 gyerekes anyuka
2009. márc. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szia! az én 5 hónapos fiam még többnyire rugiban van. persze ha megyünk valahova igyekszem kirittyenteni :)

de úgy vettem észre, hogy pl. a farmer neki még kényelmetlen, mert elég merev anyag. de pl. plüss melegítőben istenien mutat és jól is érzi magát :)

2009. márc. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom ha megyünk valahova csini csajos ruhát kapott mindig, rugit itthon hordott addig, amíg nem állt föl. Utánna már zavarta a lépegetésben, azóta harisnya meg nadrág van a porondon. Aludni viszont még mindig rugiba alszik, szerintem jobb mint a pizsama. Vennem is kell nagyobb méretet, remélem kapok. Hálózsákot csak pár éjjel használtunk, de nem szerette.
2009. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!