Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor leteszem a kislányomat...

Amikor leteszem a kislányomat állandóan küzd a levegővételért..Vajon mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
AMIKOR LETESZEM A KISLÁNYOMAT ALUDNI ÁLLANDÓAN KÜZD A LEVEGŐVÉTELÉRT.OLYAN MINTHA ABBAN A PILLANATBAN BEDUGULNA AZ ORRA AMINT AZ ÁGYHOZ ÉR A FEJE.EMIATT SOKSZOR FELKEL ÉJJEL MERT KISZÁRAD A SZÁJA ÉS MEHET A VISSZAALTATÁSI CEREMÓNIA.AMIKOR ÉBREN VAN SIMÁN VESZI A LEVEGŐT AZ ORRÁN.NEM ÉRTEM,HOGY MITŐL LEHET EZ.MOST PRÓBÁLOM NEKI AZ ORRCSEPPET,DE EZ SEM NAGYON HASZNÁL.VAGY LEHET,HOGY TÚL HIDEG VAN NEKI A SZOBÁBA?KB 19FOK VAN.
2009. márc. 30. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én elvinném fül-orr gégészhez mert lehet hogy az orrmandulája meg van nagyobbodva. Ha lefekszik az ember akkor mégjobban megduzzad. A hőmérséklettel szerintem nincs gond.
2009. márc. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos nem a "hideg" miatt van. Nálunk csak 18 fok van és semmi baja a kicsinek. Lehet, hogy picit nagyobb a babád orrmandulája és emiatt kap nehezebben levegőt háton fekve, vagy a váladék ilyenkor eldugítja az orrát. Esetleg próbáld ki az Euphorbium nevű homeós orrcseppet. Ez nem csak fellazítja a váladékot, hanem gyulladáscsökkentő hatóanyagok is vannak benne, így az esetleges gyulladást (orrmandula megnagyobbodást) is segít megszüntetni. Esetleg párologtass a szobában, az segít abban, hogy ne száradjon ki a szája, mert azt sokszor a levegő alacsony páratartalma is okozhatja.
2009. márc. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!