Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt szoptatós párnátok?...

Volt szoptatós párnátok? Érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok, alváshoz már most nagyon jó lenne, ezért gondoltam, hogy beszerzek egyet. Viszont ha megszületik a baba, a szoptatáson kívül lehet használni valamire? Pl azt hallottam, hogy szeretnek benne aludni a picik, mert jól körülöleli őket.
2011. júl. 8. 13:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mar csak az alvas miatt is megeri, hidd el!!! Csak ajanlani tudom. Amint volt pocakom mar nagyon kenyelmes volt, az utolso honapokban meg nem is tudom, hogy lettem volna meg nelkule. Viszont szoptatashoz nem hasznalom, lehet elbenaztam valamit es nem tudtam jol hasznalni, de nekem nem volt kenyelmes.
2011. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szia!Volt bizony!Nagyon szeretem,mai napig megy a harc itthon a férjemmel,ki aludjon rajta:-)))Komolyan nagyon jó,terhesség alatt is,szoptatásnál is,és utána is használhatod alvásra,tv nézésre stb..
2011. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt de megmondom őszintén nem is hiányzott.Szerintem simán meglehet lenni nélküle.Egy babám van de a következőnél sem szándékszom beszerezni.Ha van többletpénzetek próbáld ki hátha bejön ha nincs ne költs rá!
2011. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
nekem is volt én nem használtam :/ olyat vettem amiben a töltet zörög, rettenetes volt, nem tudtam tőle aludni, szoptatni meg fekve szoptattam így ahhoz se kellett
2011. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem volt, nem is gondoltam rá, hogy kellene. Megvoltam nélküle.
2011. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok, bizony nalunk is ment a harc a parnaert olykor:) De amint mondtam, hogy akkor veszek egyet neki is, rogton visszaadta:)
2011. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nagyon jó találmány. Főleg szerintem addig nagyon hasznos a szoptatásnál, míg pici a baba és sokáig szopizik, sokkal kényelmesebb, mivel nem neked kell tartani a babát, akár 1 órán keresztül is.Mi kb. 3 hós koráig használtuk szopizáshoz, azóta pedig a kiságyában van a fej résznél. Nagyon szereti a fejét belefúrni, próbáltam már tőle elvenni, de akkor nem alszik jól. Most 18 hónapos a lányka, de ha neki ez kell a jó alvához, hát legyen. Ezért a kistesónak most készülök venni egy másik párnát. 22hkm
2011. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én terhesség alatt remekül ki tudtam vele támasztani a derekamat, felpolcolni a lábam, de egy jó kispárna is tudja ezt.

Most veszem igazán jó hasznát, mert a babám valamiért most utál karban enni (tápszeres, cumisüveg), így összekötöm, eligazgatom és ráfektetem. A párnán fekszik, a feje magasabban van, mint a teste, olyan, mintha karban lenne.

2011. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

két gyereket szoptattam a segítségével, a szopiparna pont hu oldalon olcsóbb, mint máshol, ahol néztem.

volt, hogy el is aludtak rajta :) irtó kényelmes volt szoptatni vele, de nekem alváshoz nem kellett, és nem is feküdtek el rajta. csakis szoptatáshoz nekem megérte megvenni.

2011. júl. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
13:23 vagyok, ja egy éves korukig szoptattam a gyerekeket, a végén már lelógott a lábuk, de még így is jó volt!
2011. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!