Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan is mosogassam belülről...

Hogyan is mosogassam belülről másfél évesem kipirosodtt nuniját?

Figyelt kérdés

A doki azt mondta, hogy alaposan mosogassam kamillával.Na most az nem tiszta, hogy ha széthúzom neki, akkor közelről csorgassam rá sokszor a kamillát, vagy egy picit hozzá is érhetek vattával.Tegnap óta kezelem neki.Tegnap még bátortalan voltam, nem húztam neki szét nagyon a nagyajkakat.Ma viszont egy kicsit felbátorodtam, és láttam, hogy mélyebben van neki váladék.Azt egy kicsit próbáltam kiszedni.

Szóval csurgassam csak a kamillát, vagy töröljem is óvatosan?


2011. júl. 8. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Töröld. Attól nem lesz tisztább ha csurgatod, márpedig a váladéknak el kell tűnnie.
2011. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi!Akkor tegnap is lehettem volna bátrabb.A doki is mondhatta volna, hogy nyugodtan nyúljak bele.Féltem tőle.
2011. júl. 8. 21:57
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát igen, van akinek egyértelmű, van akinek nem. Sosem lehet tudni kivel áll szemben az ember.

Azért jó, hogy megkérdezted. Jobbulást a gyerkőcnek!

2011. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséged!
2011. júl. 8. 22:04
 5/13 anonim ***** válasza:
Határozott mozdulattal, de persze óvatosan töröld ki neki!
2011. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Bírkózás közben próbálom sikeresen kitörölni neki.Utoljára apa fogta le.Még utána jött a krémezés.

Borzalom.Remélem gyorsan meggyógyul!

2011. júl. 8. 22:37
 7/13 anonim ***** válasza:
ilyen szép időben nyugodtan kitehetsz a teraszra/ kertbe egy lavór kamillás vizet, ücsörögjön benne amikor kedve van, hátha így gyorsabban gyógyul!
2011. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Esetleg fültisztító pálca segítségével alaposabban ki tudod, csak ötlet, hátha.
2011. júl. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is azt mondtam volna, hogy fültisztító pálcikát egy párszor húzz végig a punciján a szeméremajkai között. A hüvelyébe soha ne nyúlj!
2011. júl. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne próbálja ki a fültisztító pálcikát. Egy kapálózó gyereknél az nagyon veszélyes. Még az is lehet, hogy beleszúródik a hüvelyébe. Jobb a sima vatta. Viszont a kamilla fürdővízbe rakása nagyon jó ötlet.
2011. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!