Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vegyem rá a fiam, hogy...

Hogyan vegyem rá a fiam, hogy a fején hagyja a sapkát?

Figyelt kérdés
Félek,hogy napszúrást kap,de egyszerűen üvöltve tépi le a fejéről,bármit teszek rá.Vettem neki megkötőset,azzal majdnem megfojtotta magát,baseball sapkát,kendőt,de egyik sem kell neki.Próbáltam,hogy tükörben megnéztük,milyen jól áll,örült neki,majd levette.Elmondtam neki,miért kell,mutattam másik babát.De csak rázza a fejét és tépi le.19 hónapos.
2011. júl. 9. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Te is hordasz sapkat? Talan mint peldakep sikerul.
2011. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, ez elég nehéz eset. Nálunk az vált be, hogy agyba-főbe dicsérem, hogy milyen szép!Milyen jól áll neki. Milyen szép a színe.Sokszor még ígyis leveszi odakinn, de olyankor mutatom neki, hogy más gyereken is van, mert muszály, és ha anyának is lenne ilyen szép kalapja, tuti le sem venné magáról:) Van hogy a lakásban is magára teszi:)
2011. júl. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jo, jo, de ha anya is hordana valamit a fejen, akkor sokkal konnyebb lenne. A picik kis majmok.
2011. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
férjem építőiparban dolgozik ács és gipszkarton szerelő ezért rajta állandóan baseball sapka van a fiamról akkor sem tudnám letépni ha akarnám,annyira imádja mert hát az apucinak is van akkor neki is kell.
2011. júl. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!