Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz, hogy a terhesség alatt...

Igaz, hogy a terhesség alatt hallott zene megszületése után is megnyugtatja a kisbabákat?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ha terhesség alatt zenélünk a babának, akkor miután megszületett, a zene le tudja nyugtatni. Én 25 hetes vagyok, kb. 18. héttől minden este zenélünk a kislányunknak egy felhúzható méhecskével. Szerintetek meg fogja majd nyugtatni? Kíváncsi vagyok, kinek mi a véleménye. :)
2008. febr. 27. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy működik-e, de tetszik az ötlet, lehet, hogy én is kipróbálom! :-)
2008. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

igeeeeeeen:)


ez valoban jo.en példàul kerestem egy cd-t amin meditäcios szämok vannak furulyäval meg mit toom en mivel,es csomoszor azt hallgattam,beraktam a cd-t es szolt.aztän amikor megszületett a kisfiam(most 4 honapos) eszrevettem hogy mikor hallgatta,ugy figyelt a zenere...!es ezt akkor ered a legeredmenyesebben ha mär kb a korhäzban is hallgatod kis magnoban meg otthon is nem baj ha nagyon pici hidd el nagyon emlekezni fog rä!föleg ha kb ugy csinälod,hogy este lefekves elött bekapcsolod vagy akkor amikor szopizik.en mostanäig hallgattatom a kisfiammal napi szinten a cd-t amit megszokott a pocimban,akär ha a jätszoszönyegen van vagy epp fürdes utän,kajcsi közben.hidd el erdemes.

2008. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is nagyon aranyos ötletnek tartottam. 2 hét múlva elvisszük a 4D-re is a méhecskét, megnézzük mit csinál a picilány! :)
2008. febr. 27. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
jah szerintem igaz ha nem blekkmetált adsz neki:)
2008. febr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még véletlenül se...
2008. febr. 27. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!