Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korában tudta a...

Mennyi idős korában tudta a babátok, hogy a formabedobó játékban melyiket hová kell tenni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 11:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
9 hónaposan kapott egyet,rá 1 hónapra (megmutattam neki,melyik forma hova való) 18-ból a fele jó helyre ment. Teljesen önállóan 1 éves korában rakta bele.
2011. júl. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte együtt játszottunk, kiválasztott egy formát, én megmutattam, hogy melyikbe való, ő (eleinte kisebb-nagyobb sikerrel) beletette. Másfél éves volt kb., amikor kiborítottam neki a formákat, közbe csengettek, mire visszajöttem (néhány percet voltam csak kint) a szobába mindegyiknek megtalálta a helyét egyedül.
2011. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 1 éves múlt de esze ágában sincs megkeresni a helyét... Leszedi az egyik oldalát és mintha egy doboz lenne kiszedi és belepakolja.
2011. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
az enyém másfél évesen se tudja belerakni. Ha megmutatom, melyik oldalon van a megfelelő lyuk, akkor 3 variáció közül beletalál. De arra még nincs türelme, hogy forgassa a hatoldalú formabedobót, hogy megtalálja a kockák helyét.
2011. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kb. másfél éves volt a fiam amikor be tudta már rakoskatni a formákat. De még akkor is néha eltévesztette, hogy mit hova kell.
2011. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
1 éves kor körül kezdte el őket érdekelni, elég hamar jól berakták, de sokáig nem kötötte le őket.
2011. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Biztos vagyok benne, hogy az első két válaszoló kamuzik:)

Persze, hogyne, 1 évesen tizenvalahány formát:)))

A lányom most 16 hónapos, de fogalma sincs, hogy melyik formát hova kell berakni, még le sem köti, max 5 percig.

Ma délelőtt a Duna parton voltunk kicsit hűsőlni, hibátlanul dobálja a kavicsokat a vödrébe, ez az ő szintje:)))

Kedves kérdező, nehogy az itteni "szuperbabákhoz" hasonlítsd a Tiédet, mert akkor azt hiszed, hogy veletek van baj.

Van itt 1 éves szobatiszta, összetett mondatokban beszélő, tökéletes formaberakó, bicikizni tudó, ceruzával rajzoló, stb. csemete:))))

Annyira vicces!

2011. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%

én is képtelenségnek tartom, hogy 10 hónapos formabedobózik, túl összetett megtalálni pontosan azt a szöget ahogy bemegy. mondjuk egy csillag forma még kifog a 19 hónaposomon de az egyszerűbbek, a kör, négyszög már sikerül.

a kirakókban is vannak azok az állatos fa táblás kirakók, ami egyszerű forma, azt beteszi, de ami rendesen az állat alakjára van kivágva, még csak segítséggel sikerül mert ugyan jó helyre teszi de a pár m.méterre teszi így meg ugye nem megy be

2011. júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Másfél évesen addig küzdött, amíg bele nem tudta dobni. És szerintem ez még viszonylag gyors:)

9 hónaposan megrágta a formákat, egy évesen meg dobálta mindenhová, ahová befért (esze ágában nem volt próbálgatni, hová fér be, keresett egy nagy lyukat (pl. doboz) és oda dobta be:)

2011. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Másfél évesen ha elkezdi érdekelni, az már jó! :)

Másfélév körül ezdik felfogni, hogy az térben van,és a lyuk meg síkban...

Szóval hamarabb nem igazán tudatos mégha egyzser egyszer sikerül is! :)

19 hósom is mostanában kezd beletalálni, de neki sincs türelme forgatgatni...ha éppen előtte van és éppen jól van a kezébe bedobja, d enem keresi a sütifaló másik oldalán...

Nyugi!


Próbálj neki valami fa sík felületű formákat kiszedhető alamit keresni, ott hamarabb vna sikerélmény, mert síkban kell dolgozni!

2011. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!