Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól van értelme formabedo...

Mikortól van értelme formabedobó kockát adni a babának?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam kb 1 éves volt mikor ki be palolta a lukakon. Amúgy 6 hónapos korában kapta karácsonyra a süti bödönt és nagyon érdekesnek tartotta, abba is olyan 8-9 hónaposan kezdte rakni vissza.
2009. okt. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen. az enyém 7 hónapos, akkor ártani nem árt egy ilyen:)
2009. okt. 27. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Kislányom 11 hósan kapott egy használt fisher price-t, amire itt azt írták, hogy még 1 évesen is korai, és akkoriban csak a zenét az alján ki-bekapcsolgatta. Kb 1 évesen ki-bepakolta a formákat, de nem a lyukakon, ott még most se. Most vettünk kisebb formákkal fabedobókat, ez jobban érdekli, de egy-két próbálkozás után ezt is otthagyja. Ha segítek beleirányítani a formát,és ő dobja bele, akkor kiscit tovább játszik. De inkább a zenés nyomogatós játékoknak, lapozható könyveknek, és főleg az én újságaimnak van angyobb sikere, ha egyedül játszik.
2009. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még azt akartam írni, hogy olvastam, hogy nem jó, ha ezerféle játék van előtte, mert így megunja, jobb, ha akkor adjuk, amikor kb megérett rá és játszik is vele, amik nem érdeklik, azokat meg eltesszük és talán később lesz nagyobb sikere.
2009. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ebben egyetértek. van egy halom játéka, de 3nál több sosincs elővéve.
2009. okt. 27. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!