Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korában tudta a...

Mennyi idős korában tudta a babátok, hogy a formabedobó játékban melyiket hová kell tenni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 11:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
1 éves kora körül,nem emlékszem pontosan. Szeretett vele bíbelődni:)
2011. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem nem tizenvalahány forma volt! Sokféle van. Olyan 6-8 féle volt benne.
2011. júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

14.20-asnak!

Erre írtam a tizenvalahány formát, az első válaszoló írta ezt:

"18-ból a fele jó helyre ment. Teljesen önállóan 1 éves korában rakta bele."

2011. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
9 hónaposan kapta,akkor nem érdekelte,sőt,még félt is tőle,mert egy kis műanyag házikóba vannak és iszonyatosan hangosan zörög:)el is tettem .most múlt 1 éves,megint elővettem,most csak kirázza belőle és a nagy lyukba dobálja őket(nem a helyükre)vissza.még most is néha megijed a zörgéstől:)
2011. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy kamuznak az elsők.

Az én fiam is 13 hónapos volt, amikor a 4 féle formát be tudta illeszteni, és 15 hónapos, amikor a beillesztős teknőst (asszem 7 féle forma) össze tudta rakni.

Nincs két egyforma gyerek, az én fiam mindig is matatós, olvasós-építős volt, viszont cserébe elmúlt 16 hónapos, amikor elindult.

2011. júl. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
már kezdtem megijedni ahogy olvastam az elso válaszolokat. Az én kislányom egy éves és egyáltalán nem tudja belerakni sot , nem is érdekli
2011. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az enyém 14 hónapos és inkább felráncigálja a teknőst, hogy alul betehesse a formákat. De ezt is elég ritkán.A legjobban az tetszik neki, mikor összeütögeti a kockát és a háromszöget, majd eldobálja.
2011. júl. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
15 hónaposom a teknősbe 2 formát a 6-ból magától a helyére tesz. A gömb formabedobóba, amihez kb. 16 forma van, szintén kettőt (elvétve még + 1-2-t) tesz a helyére. Azt a kettőt, ami pont középen van. (a hengert és a kockát) Amúgy magától nem veszi a kezébe. Hamar meg is unja, ha ezzel játszunk. Nem köti le.
2011. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Második voltam, nem kamuztam.

Nem elsőre tette be a formákat a helyére, hanem sokszori próbálgatás után. Leköti az ilyen és hasonló játék. Naponta többször, hosszú perceket játszottunk formabedobóval, fakirakóval, fa forma beillesztővel, nagyon szereti az ilyen játékokat.

2011. júl. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 nocrates válasza:
Nálunk a 10 hónapos be tud dobni 1-2 egyszerűbb formát, de a hitetlenkedőknek írom, hogy nem úgy kell elképzelni, hogy odarakom elé, azt játszák, foglalkozni kell vele mindennap, mutatni mit hova, mindennap, aztán amikor leülök mellé a formadebobóval, már emeli is a formát, mutatja hogy be kell dobni.
2023. febr. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!