Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7-9 hós babák, akik sírnak...

7-9 hós babák, akik sírnak éjjel, többször felébrednek, anyukáik, ez létezik?

Figyelt kérdés
Sokáig tipródtunk rajta,mi lehet az éjjeli sírás oka,itt is beszéltünk róla,szep. félelemtől a fogzáson át mindenre gondoltunk,igazából nem tudom mi lehetett a baj,de most beraktam a leányzómnak egy kispárnát,ami nagyon vékony,kb 1 cm vastagságú,és egész éjjel azon aludt,csendben,nem volt sírás,nyugalom volt.Létezik hogy attól,vagy csak véletlen volt,szerintetek?
2009. márc. 31. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet. Az én lányom még csak 4,5 hós, éjszaka nincs a feje alatt párna, de ha abból indulok ki,hogy fekve szopizik az enyém, és az elején elég volt a feje alát egy nagyon vékony párna közben, most meg már még egyet rakok alá hogy kényelmes legyen neki, egy 9 hónapos lehet hogy jobban alszik már párnával. Vagy lehet hogy meg tudja ölelni, és ez biztonságot ad neki?
2009. márc. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tyű, akkor én is kipróbálom! Nálunk is detto ugyanez. Fel-felsír éjjel. Amikor fogzási fájdalom van, akkor három éjjel kétóránként felsír. Olyankor tudom, hogy azért. De már napok óta elalvás után 1-2 órával riadtan felsír. Én is szep. szorongásra tippelek. Hátha a kispárna segít, valóban biztonságot adhat Neki.
2009. márc. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Saját párnádat raktad be neki? Nekem is ez volt anno a baj a fiammal, és nekem a védőnő tanácsolta, hogy tegyek mellé valamit amin érzi az illatom! Onnantól nem volt gond az alvással! Azóta a pizsimet használja, mikor már piszkos neki kéri reggel az ujjat mikor átöltözöm!:)))
2009. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Övét raktam be,nappal azzal játszott,és estére beraktam neki.

Köszi a válaszokat,akkor lehet tényleg az volt,majd ma éjjel kiderül:-))

2009. márc. 31. 12:20
 5/7 A kérdező kommentje:
A 2. éjjel is csendben telt,úgy látszik ez bevált.Második válaszoló,kipróbáltátok? Siker?
2009. ápr. 1. 06:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Képzeld kipróbáltuk, és működik! Már épp kérdezni akartam mi volt a második éjjel :-)
2009. ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Örülök neki:-)További jó nyugodt éjszakákat kívánok nektek is!
2009. ápr. 4. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!