Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hónapos, anyatejes babával,...

6hónapos, anyatejes babával, hogyan oldanátok meg egy fontos esküvőt, lagzit? Szeretném ha ő is ott lenne! Úgy gondoltam, hogy vacsi után hazajövünk, de az esküvőn mit csináljak, ha alszik, vagy épp fent van? Ő még 2evés között alszik mindig!

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 15:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon nem értek egyet azzal, aki szerint a baba "tönkretenné" az esküvőt a sírással! van egy olyan dolog, hogy igen is lehet a babákat ilyen helyekre vinni és ha netalaántalán sírni kezd (bár ez a gyakorlatban elenyésző, főleg ha jól tele van a poci), akkor ki lehet menni "levegőztetni".Senkit nem fog megzavarni, vagy zavarni.:)
2011. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
40%
Hát én voltam már olyan esküvőn, ahová a meghívó úgy szólt, hogy a kisgyerekeket kérjük ne hozzák.
2011. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
38%

A részetekről nem lesz mulatás és kikapcsolódás, mint minden más pillanat az életben, de erről szól a gyermekvállalás és a család!!! A babának melletted a helye, ha mellette vagy és érzi, hogy figyelsz rá, még nyűgös sem lesz, hidd el!

Menyasszonyként pedig örülnék, ha gyereksírástól lenne hangos a templom vagy a házasságkötő terem, mikor kimondom az igent.

2011. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
5%
A menyasszony nem arra vágyik, hogy róla szóljon az esküvő??? Te annak örülnél, ha gyereksírástól zengene a templom??? Érdekes gondolkodásod van, az biztos...
2011. júl. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Testvéremnek lesz,így nagymama is ott lesz,de gondolom ő el lesz foglalva!Nem a mulatás a lényeg,csak azért ott kell lenni!Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 11. 16:20
 16/24 anonim ***** válasza:
40%
Akkor a legegyszerűbb, ha megkérdezed a testvéredet, hogy ha esetleg a kicsi nem jól tűri a szertartást, azt ő hogyan fogja viselni?
2011. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
94%

Milyen menyasszony, később feleség utána édesanya az akit zavar/zavarna egy csecsemő felsírása? Gondolom egy anya sem hagyná, hogy ott üvöltsön a pici babája legyen esküvő, temetés, ballagás vagy bármilyen más rendezvény! Igaz Én baba-párti vagyok nagyon!!!! Az esküvőmön még nem volt babám,de a rokonságban volt nem is egy, volt kicsi, nagy. Az egyik eléggé unta az egészet és időnként hangot is adott a nem tetszésének. Ilyenkor Anyuka vagy Apuka ölbe vette és sétáltak egyet kint. Senki nem háborodott fel, senki nem vette úgy, hogy na az a sírós baba elrontotta a nagy napot!

Azóta született nekem is babám, voltunk lagziban is, volt, hogy jobban viselte a kicsi volt, hogy nehezebben. Mégis megoldottuk, kaptunk mindig egy szobát ahol a többi babát, kicsi gyereket megetették, megszoptatták, elaltatták. Ráadásul valaki mindig volt a szobában így sosem volt egy gyerkőc sem felügyelet nélkül!


Én sosem tudnám otthon hagyni a gyerekemet! Lehet, hogy Én vagyok túl ragaszkodó, nem tudom! Én így azt tudom mondani vigyétek magatokkal, biztosan lesz egy szobácska ahol megtudjátok oldani a peluscserét, etetést, alvást és a bulit úgy, hogy mindenkinek jó legyen! :D

2011. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
89%
77%, úgy írod, mintha pont akkor bőgnének a gyerekek,amikor a legfontosabb dolgok zajlanak. -valami megérzés alapján, hogy nekik bele kell szólniuk az eseményekbe.:) - Pedig a legtöbb pont hogy csendben van. mert ugye gondoskodik az anyuka arról, hogy pelus, poci, büfi oké legyen.Akkor nagy baj nem lehet ...:)
2011. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
94%

Nem lenne képem olyan esküvői meghívót készíttetni, amelyiken az áll, hogy a gyereket ne hozzák:S Ez elég gáz...

Én is vinném a gyereket. Ha ébren van, és esetleg nyűgös, a férjed kiviszi. Ha alszik a kocsiban, akkor meg nincs gond.

Előfordul, hogy esküvőkön, keresztelőkön,misén egyik-másik gyerek türelmetlenebb. Az én fiam a saját keresztelőjén a padok alatt játszott. Senkit a világon nem zavart. Még a pap is mondta, hogy abszolút nem zavarja a gyereksírás, beszéd, örül, ha minél többen részt vesznek manapság a családi összejöveteleken, együtt a család, gyerekekkel. Fiatal pap, 37 éves.

2011. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
5%

Bocsi, de a kisgyerekek általában a legrosszabb pillanatban kezdenek el sírdogálni.

Nálunk pl az iskolában, a szülőin kifejezetten megkérték a szülőket, hogy ahol kisgyerek van, ott oldják meg a felügyeletét, amikor valami ünnep van az iskolában. Az klassz volt, amikor a karácsonyi ünnepélyen nem lehetett a kis elsősök előadását figyelni, mert jó pár szülő magasról tette a kérésre: a csecsemők sírtak, a járni tudók rohangáltak, a nagyobbacskáknak be nem állt a szájuk.

Igenis illetlenség viselkedni nem tudó kisgyereket vinni bármilyen ünnepi alkalomra.

2011. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!