Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaznak bizonyult-e nálatok a...

Igaznak bizonyult-e nálatok a mondás, hogy az olyan kismamának, aki sok édességet (csoki, süti) evett terhessége alatt, nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb a babája?

Figyelt kérdés
Hitelt érdemlő kutatást nem találtam a témakörben, ezért inkább csak gyors közvélemény-kutatás jelleggel kérdezem.
2009. márc. 31. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok édeset ettem mig terhes voltam és nem kimondottan nyugodt baba
2009. márc. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én rengeteg csokit, sütit ettem / korábban sose-inkább sósat/ , de a babám 3,5 hónapos és kis erőszakszervezet:) de én így is imádom-azthiszem rám ütött:)
2009. márc. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én meg abszolút nem kívántam az édességet, pedig nagyon édesszájú vagyok és a lányom maga a nyugalom! :) Fura is ez a felvetés, hiszen amúgy ha adok neki csokit, akkor úgy felpörög és hisztis lesz, hogy öröm nézni. Most viszont 16 hetes terhes vagyok és nincs nap csokika nélkül. Na kíváncsi leszek, mennyire lesz nyugodt!
2009. márc. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sok édességet ettem, még többet kívántam, és nagyon nyugodt babám van. :-))
2009. márc. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sok édességet ettem és nyugodt a babám 6hetes.Nem hallottam még soha ezt ,hogy az édességtől van-e?Lényeg hogy nagyon jó kislány.sajnos még most is eszem az édességet de próbálok mértéket tartani!
2009. márc. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi cukrom volt egy falat édességet sem ehettem. A fiam áldott, nyugodt gyermek.:))))
2009. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem ettem édeset, inkább a sósat kivántam. És a babám elég nyugodt természetű.
2009. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Korlátlanul faltam az édességet, így majdnem 30 kilót híztam is... a kisfiam meg egyfolytában csak ordított egészen az utóbbi időkig (11 hós). Mostanában kezd csak nyugodtabban, nagyfiúsabban viselkedni.
2009. márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akkor valóban inkább csak legenda.

Köszi a válaszokat. :)

2009. ápr. 24. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!