Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igény szerint szoptató anyukák...

Igény szerint szoptató anyukák! Van valami rendszer az etetésben? Méritek a babát?

Figyelt kérdés
Az én babám 3,5 fél hónapos kisfiú. Össze-vissza eszik, van hogy 1-1,5 óra- van hogy 3 -4 óra telik el az etetés között. van hogy 15 percet- van hogy 5 percet cicizik. Éjjel 3x ébred-cicit kap / kb. 5 perces/ .Igazság szerint havonta 1x elmegyünk a védőnőhöz méreckedni./ 65 cm, 6800gr/ Sokat olvasom itt hogy nem jó a babát sűrűn cicivel kínálgatni, csak ha kéri / nem várom meg hogy sírjon /és hogy a tej nem elég tápláló ha baba többször felébred éjszaka. Mi a véleményetek?
2009. márc. 31. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanigy voltam vele mára már egyszer kel éjszaka enni 5hos a kisfiam
2009. márc. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Semmi rendszer nem volt, 1,5-2 óránként cicizett. Most 1 éves, még mindig kell a cici gyakran, de már eszik szépen mást is. Igazából magának alakította ki a napirendjét szép lassan, de segített az is amikor elkezdtem mást is adni neki. Azt mindig nagyjából ugyanabban az időben adtam. Mág ma is felkel 1x éjszaka enni, de legtöbbször 5-10 perc alatt visszaalszik. Szerintem ne aggódj, be fog álli, és igazad van, hogy nem méred. Nem is kell, csak idegesítenéd magad rajta. A tejed meg tuti tápláló ne aggódj!
2009. márc. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
semmi gond még jó kedve van és gyarapszik a súlya. nálunk is sűrűn volt cicire téve 1-1/2 1 óránként és mára beállt. 7 hósak vagyunk és éjjel 2X kelünk, eszünk már főzelékeket is. Nappal kb. 2 óránként adok neki/vagy Ő reklamál hogy éhes. minnél többet cicizteted annál több lesz de gondolom ezt már 1000X hallodtad. ne aggódj befog állni az etetési idő nálatok is!
2009. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Emellett még azt nem értem hogy mitől apad el valakinek a teje, ha a baba rendesen cicizik? Tudom hogy nem kellene ezzel foglalkoznom, de aggódom hogy hátha az enyém is elapad?
2009. márc. 31. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is 3,5 hós és pont azok a méretei, mint a tiédnek!:)

Ő is össze-vissza szopik,most is a mellemen alszik! :)

Ő csak 1x kel éjjel. Nekem akkor csökkent a tejem,mikor a védőnő tanácsára 3 óránként szoptattam. Most már minden a régi. :)

2009. márc. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!