Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg a Beba pro 2 az egyik...

Tényleg a Beba pro 2 az egyik legjobb tápszer ami kapható?

Figyelt kérdés
Eddig a beba szenzitívet itta a kisfiam, de most már a gyerekorvos azt javasolta, hogy térjünk át a pro 2-re. Ahogy elnéztem ez a legdrágább tápszer. Valóban ennyivel jobb lenne, mint a többi?
2011. júl. 12. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Én Beba tápszert nem adok a babámnak. 2 félét próbáltunk, az egyiktől nagyon durva székrekedése lett. A másik az A.R., ami sűrűbb, bukás ellen, de nem lakott vele jól, 2 óránként ordított, olyan éhes volt. Szóval nálunk nem jött be.
2011. júl. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy legjobb, meg legrosszabb. Ki kell próbálni, melyik jön be a babának. Az enyém Humana-t kapott 6 hónapos korig, majd utána a Beba 2-re tértünk át, mert Humánát nem lehetett kapni a bevásárlóközpontokban. Mivel sosem hányt tőle, nem volt se hasmenése, se székrekedése, így azt kapta, nem is váltogattam soha.
2011. júl. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én lányom BEBA-t eszik.Imádja.Próbáltam Humanat, Milumilt, Hippet meg lehet, hogy még mást is, nem tudom, de ez a sztár!Nem fáj a hasa,elég neki 3 óránként, szépen gyarapodik.Fél évesen 8,3kg...Én most fogom majd el kezdeni felíratni a 2est, mert az 1es már kezd kevés lenni neki!!
2011. júl. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom minden tápszert megevett, nem válogatott. Viszont nekem a Beba 2 az állaga miatt tetszett,csak belezuttyintottam a vizet,párszor megráztam és kész is volt. Ellenben a Humanával amit rázogathattam, mégis mire kiürült a cumisüveg tápszergolyók maradtak benne. :S
2011. júl. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a 2-es tápszert miért íratjátok fel? arra már nincs támogatás ha jól tudom.
2011. júl. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a gyerek egy éves koráig lehet tápszert felíratni.De jövőhéten megyünk gyerköccel dokinénihez, és megkérdezem..
2011. júl. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk csak 6 hónapos korig írták fel a tápszert, mikor 2-esre váltottunk, azt már nem írta fel a gyerekorvos... hogy miért?! Rejtély.. hiszen egy éves korig minimum azt kéne kapja, de mindegy, az ember így is úgy is megveszi nekik :)
2011. júl. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6 hóig írják fel, utána már nincs rá támogatás. Napi 2x javasolt 6 hó és 12 hó között tápit adni, a többi étkezés már elvileg bébi étel. Nekünk legalábbis ezt mondta a védőnő.
2011. júl. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De ez annyira gyerek függő szerintem.Mi 6 hónaposan már kiváltottunk egy étkezést, de az is csak üveges gyümi, vagy almás keksz, mert mindegy mit csinálok, mást nem tudok adni neki mert üvölt velem!!Így nehéz a többit kiváltani, meg fokozatosan kell, és erre hipp-hopp nem lehet átállni..
2011. júl. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!