Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell átállni tápszerrol...

Hogy kell átállni tápszerrol rendes tejre?

Figyelt kérdés
13 hos kislányom már nem nagyon akarja meginni a tápszert, ezért gondoltuk, hogy megprobáljuk a tejet, csakhogy azt meg egyáltalán nem issza meg.
2011. júl. 12. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ízesíteni, nálunk ezek a variációk vannak: vaníliás tej, maci kávés tej, csokis tej, kakaó. Ezeket variálóm. De éppen ma gondoltam, hogy kipróbálom a karamellás tejet is! Amúgy ezeket a változatokat mindig megissza, de a sima tejet nem!
2011. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálunk semmilyen ízesítés nem jött be, köpte ki mindenhogy. 2 éves volt mikor elkezdtük átszoktatni és 10 milliliterenként változtattuk az adagot. Tehát 200 tápszer, 10 ml tej, majd kb. 3 naponta 10 milliket emeltünk így kb. 1 hónap alatt jutottunk el oda, hogy 200 tej 0 tápszer.
2011. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 14 hós, pont most szokunk át mi is. Ő elég régóta eszik tejterméket, nincs allergiája. Megkérdeztem a védőnénit, Ő azt mondta, hogy ne keverjem a tápszert tejjel, mert megöl mindkettőben értékes dolgokat. Ő ajánlotta, hogy 3,5-ös tejet vegyek, kézmelegen adjam egy kávéskanál cukorral. Mielőtt fúújoltok, ez valami olyasmi miatt kell bele, ami a zsírlebontást segíti. A lányom imádja, végre nem kell egész üveg tápszereket kiborítanom! Sok sikert a szoktatáshoz!
2011. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi szépen, kiprobálom én is. Remélem elfogadja, mert korainak tartom, hogy se tápszert se tejet ne igyon.
2011. júl. 14. 20:03
 5/5 Magyar Vagyok válasza:
Kell egy kis idő mire a Baba elfogad más ételeket nálunk is így volt nem evett de amikor megszokta a másik ételt akkor már nem volt semmi baj...csak amíg az a idő volt amíg elfogadtattuk vele abban az időszakban lefogyott...
2011. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!