Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Citromról hogyan tüntetitek...

Citromról hogyan tüntetitek el a gombaölő szert? Mi lesz, ha esetleg a baba megrágcsálja?

Figyelt kérdés
A citrusféléket mindenféle gombaölővel kezelik, én megmosom folyóvízben, de nem tudom, ez elég-e? Lenne valami baja a gyerkőcnek, ha mosatlanul megrágcsálná?
2011. júl. 12. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:

hogy kerülne a baba kezébe citrom?

amúgy én mosogatószeres meleg vízben szoktam megmosni, mert ugye a citromhéjat megesszük sütibe

2011. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jesszus,mosogatószerben a gyümölcsöt?

A gyerekek mindent megrágcsálnak,és soha nincs semmi bajuk.Amúgy pedig ne add neki oda,vagy ha odaadod,mosd meg folyó vízben,és kész.Ha megrágja,és megérzi az ízét,nem fogja tovább rágni..

2011. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elég bizarr a mosogatószeres mosás...

Ha csapvíz alatt megmosod alaposan, elég lesz.

Szereti a citromot a gyerkőcöd?

2011. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen, szereti

és azért kérdeztem, hogy mi lenne ha megrágcsálná mosatlanul, mert számomra hihetetlen módon tud megkaparintani dolgokat :), nyilván, ha adok neki, megmosom

a citromkarikát is elrágcsálja- fura ízlése van

2011. júl. 12. 13:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a zöldségesben kaparintja meg,akkor nem tudsz mit tenni,de otthon annyit tehetsz,hogy a megvett citromot mind megmosod egyszerre!
2011. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a gombaölőszer NEM fog sima vízzel lejönni és a 3 másodperces mosogatószeres lemosás alatt nem szívódik be semmi a gyümölcsbe (a kezedet se elég wc után sima vízzel megmosni, hanem szappant használsz)
2011. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én is hallottam már, hogy mosogatószerrel is meg szokták mosni, csak kicsit idegenkedem tőle...közben utánaolvastam, és a sikálást, forróvizet, áztatás + almaecetes lemosás, mosogatószeres gyors sikálást stb. ajánlják jobb módszernek, eltüntetni nem lehet :-(
2011. júl. 12. 15:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen akkor ne add a babádnak oda héjastul a citromot!
2011. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!