Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány órakor menjünk strandra...

Hány órakor menjünk strandra a babánkkal? Ti mikor szoktatok menni? Akár egész nap ott vagytok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi fél 9 körül megyünk, és fél 12 körül már jövünk is haza (a fiam hal, így sem tudom távol tartani a víztől, kék szájjal is hiszti van a parton, ennyi elég is:D)
2011. júl. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1,5 évesen mentünk először strandra. Reggel mentünk 9 körül, délben ott aludt a parton és délután 5-6 körül jöttünk haza. Úgy voltunk első alkalommal, hogyha nem sikerül ott elaltatnom, akkor indulunk is haza, de szerencsére elaludt. :)
2011. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó korán ki tudtok menni. Mi 9-kor reggelizünk, nem tudom mikor menjünk. De egyik helyen 11-15-ig, máshol 12-16-ig lehet hallani, hogy baba ne legyen a napon. Szóval nem tudom. Vagy elég az a 2-3 óra is? De annyira drága a belépő, azért a pár óráért több ezret kiadni.
2011. júl. 12. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idös a baba?

nekem 9 hós, és mi a Velencei tó parton lakunk, de 4 elött soha nem viszem ki. Habár reggel 9-11-ig én is kivinném.

Mi a kertbe is 16 óra után megyünk ki.


Viszont ha jár a levegöés nincs 35 fok akkor én egésznap is kitudnék babakocsival menni, ha van elég árnyék ahova vissza húzódhatunk. de ilyen melegbe semmi képpen sem vinném ki egésznapra.

2011. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Menjetek 8-kor és a reggelit vidd magaddal.

Ha van árnyék vagy napernyőd vagy félsátrad aludjon ott.

2011. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Éppen tegnap voltunk. Egy és hat évesek a gyerekeim.

Kilenc körül indultunk. az egész napot ott töltöttük. A déli órákban természetesen nem voltunk a napon, de szerencsére a családi medence jó része fedett. Az árnyékban hatalmasat aludt, jól evett (az egyik büfében megmelegítették neki az üveges bébiételt), nagyon élvezte.

Amikor jöttünk-mentünk kalapot és kis felsőt adtam rá.

Amíg a kicsi aludt, én olvastam, napoztam, Apa pedig a nagy vizicsibével csúszdázott, fürdött.

Én is tartottam tőle, milyen lesz, de szuper volt!!!

2011. júl. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!