Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult hogy megbántátok...

Előfordult hogy megbántátok hogy babát vállaltatok? .

Figyelt kérdés
például vmi idegeskedés miatt amit babátok okozott..
2011. júl. 13. 18:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

nem!az igen, hogy máshogy is lehetett volna, de nem bánkódom emiatt, hanem azt gondolom, hogy minden a lehető legjobban alakult a körülményekhez képest, erről meg nem a baba tehet meg talán én sem, adott volt egy élet helyzet, ennyi.


én is le vagyok döbbenve egy hasonló sztorin. anyuka két picivel van otthon nagyobb 4éves kisebb majdnem 2, apuka a második terhességnél költözött külföldre jobb munka reményében a terhes nőt nagyon megviselte az egydül lét és a nagyobb gyerek nevelése, semmi segítsége nem volt, azóta megszületett a második picur, apuka még mindig külföldön melózik x időnként haza jár, tegnap hallottam, hogy anyuka mondta többször és célozgatott rá, hogy nem kell neki a második gyerek, mekkora nyűg, és ha tudná hogy nem kerülne börtönbe eltenné lábalól a kisebbiket. én ezen teljesen ledöbbentem és még most sem tudom felfogni...

2011. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

hát ez borzasztó...

istenem de durva amit írtál kedves utolsó.

2011. júl. 13. 21:29
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
hát szörnyű. az a szegény kisgyerek aztán abszolút nem tehet róla hogy az anyja a világra szülte. Mikor ideges vagyok mert hónapok óta nem alszunk, nem eszik, hisztizik, stb. akkor is mindig azzal csillapítom magam, hogy ő erről nem tehet, csak egy ártaltan llény aki még így tudja kifejezni magát. Ő nem tehet arról hogy a világra jött, mi akartuk, most nekünk kell gondoskodni róla.
2011. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!