Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vállaltatok már úgy gyereket,...

Vállaltatok már úgy gyereket, hogy közben a kapcsolatban nem voltatok biztosak?

Figyelt kérdés
A barátnőm már nagyon szeretne kisbabát. Biztos jó lenne nekem is, de jelenleg halálosan rettegek ettől a dologtól. Olyan, mintha láncra vernének ezzel. Ez csak velem van így?
2011. szept. 23. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Min izgulsz, a nő nem tud dolgozni gyereknevelés mellett. Mindent ő csinál, akkor mivel ver láncra?


Az ismerkedő fórumokon 40-45 éves singli férfiak akarnak nőt, aki szül nekik egy jót. Hát szüljön nekik a .....


Ezek mind agglegények maradnak. Ez talán jobb?

2011. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy? mennyi a barátnőd?


Szerintem nem akarod elkötelezni magad, nincs benned elég felelősségvállalás.

2011. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Biztos jó lenne nekem is"

amíg így gondolod addig nem lenne jó... egy gyerekért fel kell adni nagyon sok mindent, te felelsz érte, ő érte vagy.


majd ha vágysz rá akkor :)

2011. szept. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ha tényleg a kapcsolatodban nem vagy biztos akkor tuti nem kellene. Ha nem tudod elképzelni vele az életed akkor ez csak bonyolító tényező, nem jó se nektek se a gyereknek. Ha csak abban nem vagy biztos hogy itt van e már az ideje, akkor szánj rá időt hogy belegondolj ennek a jó oldalaiba és a rosszakba is, beszélgess a barátnőddel komolyan, nyíltan mondd el az aggályaidat neki. Nem ismerem de szerintem az őszinteségen nem szabad megsértődni, mert ezzel sok későbbi gond elkerülhető. Ha van gyerekes barátod kérdezd meg mi változott az életében és hogy viseli. Ha még nem érzed magad érettnek hozzá akkor szerintem is várni kellene. A barátnődnek meg meg kell értenie hogy ha nem csak magának akar gyereket akkor adjon neked még időt. Mert szerintem nincs annál rosszabb mikor egy nő magára marad a gyereknevelésben mert a párja még nem tud ezzel mit kezdeni. A nő amint megszüli a gyermekét azonnal ösztönösen anyává válik, és neki egyértelmű lesz minden ezzel bekövetkező változás. Emiatt ha te nem tudod őt követni ebben akkor előbb utóbb ezért romlik meg a kapcsolat ami megint nem jó senkinek.
2011. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

én 26éves lány vagyok és már 5 hónapja anya.. "halálosan rettegek"- egy boldog dologtól rettegsz!??

miért nem ültök le és beszélitek meg hogy ki mit érez ebben a témában?és akkor nincs az hogy muszájból vállaltatok gyereket hogy hátha együtt maradtok.Tisztázzátok egymással is hogy mit éreztek egymás iránt, nehogy a gyerek miatt maradjatok együtt.

Van apja a fiamnak, kicsit korán vállaltunk be babát, de nem bántuk meg a babát.Sőt..

Mivel vernek láncra?!?azzal hogy büszkén mutogatod a baba képét a telódon??vagy hogy úgy kell beszélned hogy már nem ketten hanem hárman vagytok?

2011. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre nem lehet előre felkészülni, mert ha átéled, az már megadja a választ, és ahogy a kezedben fogod, öleled, úgy érzed, bármiről lemondanál, csak Ő legyen Neked.

De szerintem ha egészséges kapcsolatban élsz, nem is jár annyi lemondással, hisz tekintettel vagytok egymás igényeire. Szerintem a kapcsolattal vannak alapvető problémák, ha úgy érzed, a nőd leláncolna egy gyerekkel. Nálunk van saját útja mindkettőnknek, párom is eljár horgászni, haverozni, bárhova, sose tiltom meg neki, és ő is vállalja az esti altatást, ha én szeretnék kikapcsolódni.

2011. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!